Forum   obecna

obecna

(51 wyników)
 • Co ma taki aktuariusz policzyć? Jaka będzie wartość WIG za 30 lat? Przecież to absurdalne. A może uda mu się przewidzieć dochód na mieszkańca za lat 40?
 • Jeśli Donek mówi, że nie pozbawi obecnych policjantów i żołnierzy przywilejów to już mają przechlapane. Nasz kochany premier jeszcze nie spełnił ani jednej obietnicy, a to co zapowiadał okazało się nieprawdą.
 • władza ma w du_pie co myśli i chce naród, władza jak i partia wie lepiej od narodu, PZPR nadal istnieje w mózgownicach partyjniaków dla niepoznaki nazwanych PiS, SLD, PO PSL i wszelkiego rodzaju inne gó.....
 • Komu potrzebna jest Polska w jej obecnym kształcie ? Nie ma pracy, nie ma perspektyw, nie ma przyszłości. Jeśli jest nam źle, to dlaczego na to pozwalamy ? Co stoi na przeszkodzie aby było lepiej ? Komu obecny stan rzeczy jest na rękę, kto go inspiruje i utrzymuje na niezmiennie niesatysfakcjonującym nas poziomie? Dlaczego sytuacja pozostaje niezmienna pomimo obejmowania rzadów w naszym kraju przez krańcowo różne obozy polityczne ? Skoro mamy pokój, jestem zdrowy, wolny, zdolny i am...
 • Jak im sie nei oplaca to niech nie lataja, jak widac jest konkurencja ktora lata, laski bez. I bez mamroania o miejscach pracy, bo to po prostu bzdury! Miliony kolektywnie maja przplacac za loty, by moze max 100 mialo prace, pewnie i tak kiespko oplacana.
 • Czyżby Apple zauważył wyczerpywanie się popytu na obecną wersją iPhone, po obecnej 'chorej' cenie? Pójście ścieżką produkcji taniej wersji iPhone podkopie wypracowywaną elitarność/ekskluzywność tej marki, no ale prawa rynku rządzą .... "na plus" na-plus.blogspot.com
 • Witam, mam taki problem histria jest dosc dluga jednak jestem w trakcie odzyskiwania ziem po ojcu sprzed wojny i tu mam pytanie, na hipotece tej nieruchomosci jest zadluzenie ok 400tys zł ustanowione w latach 56-70' i tu moje pytanie ile obecnie te 400 jest warte, bo nie wiem czy oplaca sie wogole odzyskiwac majatek jesli jego wartosc nie pokryje tego zadluzenia?
 • [b]Proponuję ogłosić Referendum[/b], w którym Polacy opowiedzieliby się gdzie chcą dalej żyć. [b]Pierwsza opcja[/b]: obecny Prezydent, Rząd, i obywatele. [b]Druga opcja[/b]: KACZYSTAN - kto chce mógłby się tam zapisać. Kaczystan zostałby utworzony z części terytorium Polski i otrzymałby proporcjonalne do swojej ludności dobra (wydzielone sprawiedliwie z obecnego kraju). Może również wiele dóbr kościelnych dałoby się wyodrębnić z polskiego dorobku na korzyść tej enklawy. Kaczystan uzysk...
 • Przecież było to do przewidzenia ze za regencji prezydenta L. Kaczyńskiego będzie zastój z reformami, same polskie społeczeństwo zaprogramowało sobie taka sytuację robiąc błąd wcześniej, dopuszczając PiS z bliźniakami do rządzenia państwem. Jak nie miało się wcześniej rozsądku, trzeba teraz akceptować to co Polacy sami zgotowali Tuskowi, przyszli za późno po rozum.
 • Jest kryzys na giełdach i gdzieś ten kapitał spekulacyjny musi ośiąść. A nasza RPP robi wszystko by spłyną na wysoko oprocentowane polskie obligacje skarbowe których wykup nastapi z naszych podatków.
 • Euro to waluta dla frajerow, ktorzy chca sponsorowac leniwe i nierobotne spoleczenstwa poludniowej europy. Jedynie skonczony debil chcialby miec wspolna walute z zabojadami, hiszpanami, makaroniarzami, grekami czy cyprem itd.
 • Przecież ten rząd jak na razie rozbujał socjale a nic nie robi dla firm Główne priorytety to rolnicy, górnicy, lekarze, nauczyciele, esbecy, ubecy, stołki dla TKM i nic więcej dzięki temu że ogólnie gospodarka światowa ma się nieźle to i nasza ma też się nieźle poza tym teraz dopiero są efekty działań podjętych przez poprzedni rząd a Ci spijają śmietankę ręce opadają znowu populiści górą nic nie robią Balcerowicz Wróć
 • PRECZ Z OBECNYM RZĄDEM
 • Tak jak w podobnych spółkach kurs trochę zdołwany, oczywiście jak na jego spekulacyjne możliwści, warto wejść moim zdaniem, jak tylko coś się wyklaruje na giełdach. Jak na taką spółkę to i tak się nieźle trzyma, więc pewnie nalot będzie, myślę ż nawet 1go dnia po odbciu... sanwilowcy jesteście?
 • Są zgodne z twoimi gloszonymi niedawno naukami? Czy tak dbasz o kapitał? Czy stosujesz stopy?bo odnosze wrazenie ze jednak co innego w tedy mówiłes dla innych a co innego stosujesz dzisiaj. Paranoją juz jest ten twoj ostatni post w ktorym jeszcze sie odgrazasz sypaniem esek jak zajda duzo wyzej.(Jaka to jest reguła) Powiem krotko,czytajac dzisiaj twoje posty widze ze kopiesz sie z koniem jak kazdy inny ktory nie che uznac pomyłki,ruchu rynku.
 • spadkowa? WIG20 na 2580? Ciekaw jestem waszych pogladow.
 • Hehe tam tez sa niezle jaja z tego co wiem to ten nowy system informatyczny nijak byl dostosowany do starego - i latami chyba ludzie tam te dane wpisuja na nowo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się