Forum   obrowo

obrowo

(5 wyników)
  • Tak głośno było w Obrowie na temat nadania ulic, ulice ponoć zostały wybrane i miały być nadane na początku października. Do dzisiejszego dnia cicho na ten temat. Wójt zamiast wziąść się za ulice w "stolicy" gminy, to na jakimś "zadupiu" Smogorzewiec jest ulica, wspomne ul>The Beatels :D:D:D Smiech na sali!
  • Niedlugo mieszkancy Obrowa i pewnie innych miejscowosci rowniez, odetchna z ulga. Na jesień rusza nowy NZOZ w Obrowie wlasnie...
  • Tablice fotoradar na dk10 w kawęczynie i zębówcu już stoją. Jeszcze co prawda nie ma fotoradaru ale trzeba uważać, bo sąsiednia gmina będzie ostro reperować swój budżet.
  • Szukam informacji o tej firmie i wlascicielach. dzieki
  • Wyborczo, Zajmuj się proszę tematem! Wczoraj po południu znowu 2 samochody leżały potłuczone w rowach między Obrowem a Lubiczem. Zadzwońcie na policje w Lubiczu i Obrowie. Sprawdźcie ile w ostatnim roku było takich zdarzeń i rozpocznijmy społeczną akcje zasypania ziemią tego pomysłu chorego (chyba) inżyniera. Rowy muszą być przykryte miękkim piaskiem by pojazdy zapadały się w nim przed drzewami a nie, jak to wczoraj doświadczył jeden z nich, odwracały do góry kołami.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się