Forum   obrzezanie

obrzezanie

(6 wyników)
  • Jak nie potrafi sie zapanowac nad masturbacją to obrzezac ! Nie chce tu obrazac facetow ale przyznacie mi rację ze co drugi a moze więcej (!!) siedzi przed tym komputerem dziennie i sie samozadowala a potem łyka prochy bo z kosmosu jakas nerwica czy depresja go dopadła, a się pyta - skąd to jest, skąd ona się wzięła, wielu sie dziwi ze tak naprawde przyczyny nie zna, z kosmosu spadła ! Ale leki zagłuszają jego problemy wynikle z samozadowalania i robi to nadal a tu nagle budzi s...
  • Wczoraj na antenie tvn 24 Religa powiedział, że Polski nie stać na refundację in vitro bo w pierwszej kolejności powinny być refundowane zabiegi ratujące życie. No i przecież tyle dzieci czeka na adopcję. Myślę że pomysł upadnie podczas debaty w parlamencie. Pozstanowiłam więc sprawdzić, jakie zabiegi są refundowane przez NFZ - no np. obrzezanie. I nie ulega wątpliwości że obrzezanie z powodu choroby np. stulejki, lub innych wada wrodzonych jest uzasadnione i powinno być refund...
  • Kiedys czytsalem, ze obniza prawdopodobienstwo raka macicy (wywolanego przez wirusa Papiloma), ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie przy utrzmaniu elementarnej higieny i "konserwatywnym" pozyciu.
  • Mój chłopak będzie miał ten zabieg. Może ktoś z Was go miał i mógłby mi powiedzieć czy po takim zabiegu trzeba leżeć, jeśli tak to ile. Ile trwa pobyt w szpitalu i inne takie informacje. Z góry dziękuję:-)
  • Już pomijam to, że jest dość mały. Ale ma dużego żołądzia, który jest moim zdaniem zbyt wrażliwy na dotyk - tzn. każde dotknięcie sprawia ból. Poza tym podczas erekcji napletek nie zsuwa się do końca, bo jak już wspomniałem żołądź jest dość duży. To chyba nie jest normalne?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?