Forum   zmiany nastroju

zmiany nastroju

(10 wyników)
  • Najbardziej przygnębiające, odbierające resztki nadziei są niespodziewane zmiany nastroju. Jeszcze wczoraj byłam niemal pewna, że depresja zaczyna, dzięki Citalowi, ustępować- nagle poczułam się znacznie lepiej, tak dobrze, że zdecydowałam się nawet pójść potańczyć( niesamowite!). Ten stan trwał 3, może 4 dni. A dziś? POTĘŻNY DÓŁ. Jakiś atak ruchowego niepokoju obudził mnie o 4 nad ranem; miałam wrażenie, że moje ręce i nogi nie należą do mnie- są zimne i "drewniane"( bardzo trudno opi...
  • No cóż to pewnie zmiany nastroju. Od zawsze tragizowałem i wpadałem w doły przy sprawach które dla innych były czymś normalnym. Już nic nie mówię. Miłego dnia.
  • Wczoraj jak rzadko kiedy bardzo mocno wachał mi się nastrój,zreszta widać to na forum,aż skończyłem na tabsach nasennych a dokładniej na relanium(uspokajającym). Nawet żona to zauważyła,wstałem i jest ok i mam nadzieję że dziś już będzie dobrze. Niewiem wsumie czemu bo stabilizatory biorę i nie powinno mi sie tak wachać,choć w szpitalu miałem identycznie.Nie jestem pewien czy to pogoda czy choroba i oby wszystko już było normalnie.
  • wygląda to tak, że w dzień czuję się normalnie lub czasem trochę w dołku, za to wieczorem zaczyna mnie nosić, nastrój na wyżu, nie śpię praktycznie do rana, robię kilka rzeczy na raz, a w rzeczywistości żadnej nie kończę, bo na niczym nie mogę się dłużej skoncentrować. Potem nad ranem padam, śpię zaledwie chwilę, bo trzeba wstawać i znów w dzień jestem zmęczona, przygaszona. Trwa to już jakieś dwa tygodnie i zastanawia mnie regularność tego. Nie mam jednoznacznie postawionej diagn...
  • Dziękuję Wam z odpowiedzi w poprzednim pytaniu odnośnie drętwienia kończyn. Mam jeszcze jedną wątpliwość. Cały dzień mam te nog zdrętwiałe i mi niedobrze. Leżę, siedzę nie mam siły nawet rozmawiać a tu nagle np. wieczorem nogi mi "odpuszczają" i wraca chęć do życia: śmieję się, biegam z psem- boję się iść spać że jutro znów będzie źle. Czy to też objaw nerwicy?? Pytam bo wciąż jeszcze mi tego nie zdiagnozowali, wiec chcę rozwiac wątpliwości.
  • Czy ma ktoś z was zmieniający się nastrój kilka lub kilkanaście razy w ciągu dnia? Ja tak mam i zastanawiam się czy to wpływ Hashi, czy moich innych problemów z psychiką (mam na myśli nerwice, psychosomatykę i inne tym podobne stany).
  • Czy w tym czasie nasilają się u Was lęki? Pozdrawiam:)
  • Nudzi mi się troszeczkę.Czuję się jakaś taka wypalona.
  • witam. mam wynik Tsh 3 ulU/ml, stwierdzone lekkie powiekszenie lewej str tarczycy w bad usg oraz male guzki... lekarka przepisala mi profilaktycznie przez mies pol tabl letrox, po mies 1 tabl. dodam ze mam fatalne samopoczucie trwajace juz 4 mies- zmeczenie, sennosc, placzliwosc, zmiany nastroju, nbole miesni i stawow, ogolna obojetnosc i rezygnacja...lekarka woli zapobiegac niz leczyc w moim przypadku(sama nie wiem do konca czemu u mnie zapobiega:/).mam watpliwosci w braniu hormo...
  • ...juz swiruje ze mam chad...naczytalam sie na forum o objawach .. :((( .. ostatnio 3 razy dziennie zmienia mi sie nastroj z wielkiej deprechy do wielkiej euforii....chyba jestem jakas zmutowana :( zwariowac mozna. no i baddz tu madra : jakie leki brac ???? antydepresanty czy uspokajacze? a moze stabilizujace ????????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?