Forum   operacje kręgosłupa

operacje kręgosłupa

(8 wyników)
  • Mam propozycję operacji kręgosłupa/dyskopatia/. Schorzenie powyższe uniemożliwia mnie pracę. Jednak mogę w miarę sprawnie się poruszać. Czy zdecydować się na operację? Boję się że trwałego inwalidztwa. Co robić?
  • Witam , czy ktoś był operowany w tym szpitalu na kręgosłup,- neurochirurgia, jakie są wasze wrażenia, warunki w szpitalu, opieka, może możecie polecić lub nie jakiegoś lekarza itd....,dziękuję za odpowiedzi. Bardzo mi na tym zalezy niedługo czeka mnie tam operacja i trochę sie boję co chyba jest zresztą zrozumiałe to kręgosłup
  • Czy w trakcie operacji kręgosłupa lędźwiowego na dyskopatię, gdzie usuwany jest dysk, wsczepia sie od razu implanty dysku. Wiem, że w przypadku kęgosłupa szyjnego takie implanty są wszczepiane. Czy mogę zażyczyć sobie aby i mnie wszczepiono taki implant w trakcie operacji kręgosłupa lędźwiowego? Proszę o wyjaśnienie.
  • Czy ktoś miał operowany kręgosłup? Jak długo sie do siebie po takiej operacji dochodzi do zdrowia Mnie wypadł dysk i mam wymiar szczałkowy ograniczeń kostnych kanału na poziomie L5 ok17 mm
  • jestem trzy tygodnie po operacji kregosłupa -przepuklina dyskowa C5/C6z użyciem implantu Osta -Pek mam zniesioną lardozę po zabiegu nosze kołnierz 24 godz na dobę no i niestety mam nadal bóle mój lekarz jest na wakacjach pytanie czy ktoś po podobnej operacji miewał podobne objawy i jak długo
  • Mój tata ma mieć operacje na kręgosłup- ma przepukline jądra miażdżystego krążka międzykręgowego L4/L5- może ktoś miał coś takiego , może możecie polecić specjaliste neurochirurga w łodzi lub okolicy lub napiszcie coś o zabiegu i co po nim , czy była poprawa i jak przebiegała cała rechabilitacja?
  • Czeka mnie prawdopodobnie operacja kręgosłupa w związku z uciskiem na nerw kulszowy. Chciałabym poznać wasze opinie jak przebiega, jak długo dochodzi się do formy jakie są później ograniczenia. Dodam,że mam ból nogi i lędźwiów, jestem mocno przykurczona ale nie mam żadnych objawów neurologicznych/ brak czucia, niedowład itp/. A jak było z Wami. Podzielcie się ze mną informacjami.
  • Coś mi się wydaje, że doc. Bronarski jest zbytnim optymistą mowiąc: "już dziś pacjent będzie mógł pójść do pracy, wrócić do ulubionych sportów: narciarstwa i jazdy konnej". Po pierwsze, skoro wyjęto uszkodzony dysk to tam nic nie ma miedzy kręgami i dlatego powinien je oszczędzać. No chyba że wstawiono równocześnie protezę dysku - ale o tym nie ma ani słowa ???
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?