Forum   miłki

miłki

(10 wyników)
 • W tamtym tygodniu lekarz zauważył u mnie na USG męśniaka 2X 2 cm. Od razu usuniecie macicy. ewentualnie zostawia mi jajniki. Póki co przepisał mi Qliarę żeby mieć mniejsze miesiączki. A ja nie chcę usuwac macicy! Wiem jak meczy sie moja mama, ciocie . jakie dolegliwosci z tym związane je dotykają.. dlaczego kobieta po 40-stce zaleca sie usuwać całą macicę a nie wyłuszcza się tych dziadw?? przeciez aby do menopauzy i dziady zginą... jaki cel ma okaleczanie kobiet??
 • MIŁKA(17)

  Jak w tytule. Jedyna osoba o tym imieniu o jakiej słyszałam to Miłka Skalska z TVP. Imię szalenie mi się podoba, ale nie jestem pewna, czy funkcjonuje samodzielnie czy to zdrobnienie od innego imienia. Nie będą robić problemów w USC? Po domu biega już mały Jeremi, jeśli będzie brat - to Jedrzej, a siostrę nazwałabym właśnie Miłka. Prosze o opinie.
 • Co myślićie o Miłce. Milusi
 • Czy ktoś wie gdzie można nabyć bulwki miłka amurskiego? Czy ktoś to posiada ? Jak wygląda jego uprawa? Podobno bardzo wcześnie i b. ładnie kwitnie.
 • Będę bardzo zobowiązana jeśli podzielicie sie ze mną swoimi doświadczeniami z porodów, które odbierała Jola Miłek. Chciałabym rodzić na Żelaznej (maj) i jest to jedyna położna do której mam namiar. Wiem, że pomoc położnej na Żelaznej kosztuje około 1500 PLN - czy wiecie ile bym musiała przeznaczyć środków jeśli bym się zdecydowała na poród z tą położną. Justyna
 • Przeczytałam ostatnio, że okresie komunistycznym w Bułgarii próbowano tłumaczyć imiona o łacińskiej lub greckiej etymologii na bułgarski. I tak zalecano zastępować: Iwana-Jana - imionami Miłko, Miło, Miłotin Piotra - imieniem Kamen Paweł - imionami Malin, Malej, Małczin, Malio lub Małczo. A jak mogłyby brzmieć te imiona przetłumaczone na język polski? Macie jakieś propozycje?
 • Madryt-powód spadków?. Juz mni meczy czytanie o tym Madrycie. Przecież rynki od 2 tygodni szukały powodów do spadku, przecież gdyby nie Madryt znalazł by sie inny powód i tak byśmy byli w tym miejscu. Lecz negatywne konsekwencje moga okazać się ale długofalowe gdyby się okazało że wkrótce gdzieś chłopaki znowu zaatakują. Może mają futures na spadek na giełdach. Czego wykluczyć nie można (trochę żartuje ale nie jest to wykluczone przecież)
 • Nareszcie otworzyły mi się oczy. Już wiem skąd taka niechęć do feminizmu w Polsce. To po prostu jescze jeden spadek po socjaliźmie. Kiedy na zachodzie ruch feministyczny nabierał rozpędu po drugiej wojnie światowej, władza ludowa bezwzglednie go ośmieszała i dyskredytowała, jak to wszystko co było zachodnie i kapitalistyczne. Kłamali o szalejących feministkach, które rzekomo palą biustonosze. W Polsce socjalistycznej to oczywiście nie było potrzebne, bo wszak mieliśmy równouprawn...
 • Kochani! Mam imię dla chłopaków, ale dla baby niet. Po strasznych domowych awanturach jakoś sie obioje zgodziliśmy na Miłkę. No i teraz mamy wątpliwości 1. czy funkcjonuje "samo" -nie jako zdrobnienie? 2.Co sądzicie (czyli -co kiedyś ludzie powiedza). Wydaje mi sie ładne, wdzięczne, delikatne, oryginalne ale nie pretensjonalne. a takie miało być. No ale....Tylko tak szczerze. Bez takich "no wiesz, jak tam sie komu podoba ja bym tak nie dała" tylko konkrety. Nie obraże sie obiecuje...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?