Forum   ozdrowieniec

ozdrowieniec

(6 wyników)
  • Kochani dowiedzialam sie dzisiaj,że poziom gadziny po pół roku od zakończenia terapii jest niewykrywalny,słowem kolejny MINUS. Pozdrawiam Was wszystkich i życzę samych minusów,dużo zdrówka kochani. Do Clean...muszę zmienić ten nick :-).Powodzenia i dziękuję za to wspaniałe forum.
  • "Ozdrowieńcy"Jak już pisałem wcześniej jestem podobno jednym z nich ,mam przeciwciała, wirusa nie wykryto.Moja żona ma niestety po 4 miesiącach plusa i przerwane leczenie,zastanawiam się i nurtuje mnie pewna myśl .Dlaczego nas się nie bada ,nie robi testów i innych nie wiem jakich tam rzeczy,aby się dowiedzieć w jaki sposób nasz organizm wykrył wirusa ,dlaczego go zniszczył ,co posiadamy w sobie takiego że organizm sam bez żadnych leków rozprawił się z wirusem,gdzie normalnie u 98% chorych wi...
  • Wiem, że jest wielu takich, którzy się na trwale wyleczyli. Na tym forum wpisują się zwykle chorzy,ale ozdrowieńcy tez pewnie od czasu do czasu zaglądają na "stare śmieci". Wpisujcie się proszę ile miesięcy lub lat macie już minusa!
  • bo ja jestem zdrowy, wesoły i szczęśliwy. Nie mam najmniejszych problemów, żadnych momentów słabości, a nawet gdybym miał, życzliwe dłoń zapuka do mych drzwi, żeby przywrócić mnie do błogostanu.
  • Witam. Leczenie zakończyłem 2 lata i 3 miesiące temu, od tego czasu RNA HCV minus. Chorowałem trochę ponad 20 lat, jeśli to ma znaczenie. Pytanie: Jak długo badania krwi będą wykazywały przeciwciała Anty HCV? Czy jest szansa, że kiedyś badania krwi wykażą brak przeciwciał?
  • bo już drugi raz usłyszałam taka propozycję od mojej lekarki i znów udało mi się wywinąć, że jeszcze sobie jakoś tam radzę, a poza tym sesja, zaliczenia itd. a studia dla mnie ważne.. ale.. jak tam jest? na czym polega taki pobyt? będę wdzięczna za wszelkie informacje, które pozwolą mi się przestać tego tak bać i też czego mogę tam oczekiwać.. [nevada]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?