Forum   pałasiński

pałasiński

(8 wyników)
  • Bardzo lubię TVN24, są tam jednak wyjątki. Otóż codziennie rano, kiedy widzę Jakuba Poradę z tą wiejską poświatą wokół czoła zastanawiam się, w której stodole był casting i ile hektarów jego ojciec sołtys sprzedał, żeby zapłacić Walterowi za posadę dla syna. Koszmar, facet chce być zabawny, ale boli jak się to ogląda. Kolejnym koszmarem wizji jest Jacek Pałasiński. Facet podejrzewam o dość sporej wiedzy, jednak nie potrafię się zdystansować patrząc na te wąsiury, łysinkę i słuch...
  • Oglądaliście? co myślicie? Moim zdaniem bardzo fajny pomysł na program, świetna sprawa z przmieszczaniem się po kuli ziemskiej. Mogłoby na przykład być jeszcze kamerka live z danego państwa. Ogólnie trzymam kciuki jak zawsze za Jacka Pałasińskiego. Dziś trochę zdenerwowany (kto by nie był podczas pierwszego programu) ale na pewno z programu na program będzie lepiej. Piszcie, wspierajmy ten nowy pomysł!! Jestem ZA!
  • Przed chwila usłyszałam jego komentarz w TV na temat wyborów w Holandii cyt: W Holandii wygrali pożalsięboże liberałowie na czele których stoi 43 letni przystojniaszek ktośtam Każda wypowiedź Pałasińskiego budzi zazenowanie ale to moim zdaniem przegięcie, po co ini go tam trzymają.
  • Dziękuję za tak piękne i pełne wzruszenia przekazanie testamentu Jana Pawła II. Jestem pod wielkim wrażeniem delkatności i godności, z jaką ten Pan przekazał nam ostatnią wolę Naszego Papieża.
  • Wcześniej wile lat Rdaio Zet dziś od kilku dni możemy jego relacje nawet obnejrzeć. Jeden i właściwie jedyny korespondent TVN24. Swietny:)))))))))
  • W korespondencji z Watykanu: "Ja wyraźnie słyszałem że papież przemówił. Inni twierdzą, że nie przemówił. Obie te interpretacje są prawdziwe". Kurde, czy ja czegoś nie rozumiem? Telewidz
  • Oglądałem dzisiaj rano powtórkę wczorajszego programu "Bez kurtyny, cz Bez granic, prowadzonego przez Jacka Pałasińskiego. Rewelacja! Podczas omawiania sytuacji na Białorusi porównał Łukaszenkę do Kaczyńskiego. Ciekawe, jak długo jeszcze Pałasiński gościł będzie na antenie? Ale brawo za odwagę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gdzie sie podzial ten swietny program? CZy to mozliwe, ze zdjeli go z anteny?!?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?