Forum   partnerów

partnerów

(18 wyników)
 • Witam, Mam iść na rozmowę w firmie Avida w Warszawie. Firma ma być partnerem Raiffeisena i szuka ludzi na stanowisko doradcy ds produktów bankowych. Martwi mnie, że jeżeli piszą iż mają elastyczny czas pracy, nielimitowane zarobki, aktywne pozyskiwanie klientów, to chodzi po prostu o naganianie im klientów. Ktoś zna tą firmę, wie na jakich zasadach pracuje się tam, etc.?
 • Czy ktoś zna tą firmę? Dziś przesłali mi ofertę pracy. Dziwne jest dla mnie to że z papierami wartościowymi nigdy nie miałam styczności a tu ta oferta. A może ktoś też dostał taką ofertę? Proszę o pomoc ponieważ zostałam zaproszona na rozmowę i nie wiem czy zawracać sobie głowę, tym bardziej iż muszę na nią jechać do innego miasta..
 • Witam, Szukam osoby, ktora jest zainteresowana nurkowaniem w Nemo 33 w Brukselii - najglebszym basenie na swiecie. Szukam partnera (Buddy) do krotkich nurkowan - najlepiej osobe z min. PADI OWD - niestety takie sa wymogi basenu - nurkowanie tylko parami. Moj poziom nie jest zaawansowany. Czekam na informacje. Pozdrawiam, Marcin
 • Szukam kogoś do drużyny(max. 2 osoby) do wzięcia udziału w konkursie podatkowym Eye on Tax, organizowanym przez firmę Ernst & Young. Zainteresowane osoby proszę o kontakt przez gg: 12565961. Najlepiej studenta bądź absolwenta kierunku ekonomicznego bądź prawa. Jestem zaprawiony w podatkowych bojach i tego samego oczekuję od zgłaszających się. Pozdrawiam i zachęcam, w ostatnim etapie(jak dojdziemy) czekają atrakcyjne nagrody rzeczowy. Więcej o konkursie: www.ey.com/PL/pl/Careers/Stude...
 • Urzędnicy to doskonali partnerzy w małżeństwie. Jak przychodzą do domu to są wyspani i wypoczęci. A i gazetkę mają już przeczytaną..."
 • Witam, czy ktoś korzystał z pośrednictwa tej firmy???
 • W Polsce przez kilka lat pracowałem w administracji publicznej. Niestety mój angielski nie jest jeszcze na tyle dobry, aby pracować tutaj na stanowisku asystenckim. Chcę pracować, jednak gubię się w gąszczu często sprzecznych informacji i regulacji. Napiszcie proszę jak poradzili sobie tutaj Wasi partnerzy lub znajomi. Co oprócz podnoszenia swoich kwalifikacji mogę według Was zrobić i jakie są realne możliwości znalezienia w Belgii legalnej pracy. Z góry dziękuję za wszelkie ce...
 • Moja propozycja - czwartek godzina 18 - tradycyjnie Old Oak lub gdzies w poblizu.
 • oraz kilku sklepów we Frangokastello na południu Krety. Chodzi o przyszły sezon, czyli mniej wiecej okres od połowy marca do połowy listopada. Znajomość dwóch języków obcych jest koniecznością (chodzi o praktyczną znajomość w mowie), nie wymagany jest wkład finansowy, ale chęć pracy, pomysłowość, zaradność. Wszelkie szczegóły przeslę mailem.
 • Pytanie zwłaszcza do mlodych prawników, studentów, praktykantów, aplikantów bądź np do osób, które w jakiś sposób z powyżsżą kanc. zetknęły się.
 • oraz kilku sklepów we Frangokastello na południu Krety. Chodzi o przyszły sezon, czyli mniej wiecej okres od połowy marca do połowy listopada. Znajomość dwóch języków obcych jest koniecznością (chodzi o praktyczną znajomość w mowie), nie wymagany jest wkład finansowy, ale chęć pracy, pomysłowość, zaradność. Wszelkie szczegóły przeslę mailem.
 • Witam. Interesują mnie zarobki i warunki socjalne sprzedawców w salonie orange.mam nadzieję , że ktoś udzieli mi odpowiedzi.dziękuję.
 • Zastanawia mnie taka kwestia-na ile jest wykorzystywany angielski wsrod praktykantow/pracownikow nizszego szczebla w firmach Big4 w Polsce? Jak to wyglada w dzialach audytu i podatkow?Wieszkosc pracy jest po polsku czy po angielsku?
 • Hej forumowiecze pracujacy u dilera Orange.Ile średnio zarabiacie na prowizjach u partnera orange?400-500 zl czy mniej?Czekam an odpowiedz
 • czy ktos wie moze, czy partnerka (nie malzonka) urzednika moze dostac prawo pobytu? i gdzie takie sprawy sie zalatwia ( nie w instytucjach uni, bo juz pytalam) mieszkajac w centrum?
 • Zaproszono mnie na rozmowe kwalifikacyjna na stanowisko kierownika sklepu Vabbi Factory Outlet. Czy ktos zna blizej te firme?; Warto tam pracowac? Jaka atmosfera? Jakie wynagrodzenie itd. Prosze o jakies podpowiedzi.
 • Piszę artykuł o osobach, które dużo poświęciły, abyt utrzymać swoje stanowisko. Do czego jesteście/byliście zdolni, żeby w dobie recesji zachować pracę? Rozstanie z partnerem, zerwanie kontaktów z rodziną i znajomymi itp.? Co jeszcze?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?