Forum   cameron

cameron

(4 wyniki)
  • Najwyższy czas aby dobrać się do skóry spekulantom! I jest to bardzo łagodny eufemizm jeśli komuś będzie trącić PRL-em!
  • A czemu ludzie mogą ciągle do sklepu przyjeżdżać samochodem? To zanieczyszcza środowisko znacznie bardziej, niż reklamówki. Zakazać samochodów i już.
  • " Gdy firma zaczyna się chylić ku upadkowi, jej wyniki sprzedaży spadają, a długi rosną, to potrzebuje ona kogoś energicznego, z pomysłami i wizją, by dokonał szeregu logicznych kroków - napisał premier w artykule zamieszczonym w tygodniku "Sunday Times".Cameron zapowiedział głębokie cięcia. " ...czyli szambonurka który za parę funtów (im mniej tym lepiej) weźmie na siebie odpowiedzialność, aby przy okazji rezygnując z życia osobistego odda swój rozum, wolę i siłę w służbę indywiduuów winny...
  • Lobby producentów środków chemicznych jest bardzo silne. Bo przecież te zwrotne butelki trzeba jakoś myć. Te chemikalia trafią do środowiska, ale przecież tego juz głośno nie powiedzą Chroniacy Obszary Wiejskie... Z puszkami jest lepiej - trzeba je przetopić i rzeczywiście to korzystne dla środowiska. Ale po co wrzucać do jednego koszyka i puszki i butelki (nie piszę o zakupach w markecie).
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się