Forum   pierwszy dzień cyklu

pierwszy dzień cyklu

(10 wyników)
  • Mam pytanko. Wybieram się na usg piersi i badanie ma byc miedzy 5 a 10 dniu cyklu. Od dwóch miesiecy biorę tabletki antykoncepcyjne. I teraz hmm.. to głupie, ale nie wiem kiedy jest pierwszy dzień cyklu. Czy to dzień pierwszej tabletki z opakowania czy może pierwszy dzień miesiączki?
  • Wczoraj przez prawie cały dzień do ok.godz.17 miałam ciemne brązowe plamienia.Około godziny 18 pojawiła się już żywa,jasna krew(około 1/3 podpaski -do tego doszły silne bóle brzucha.Potem było jeszcze tylko troszeczkę krwi.Dopiero dzisiaj rano zaczęło się normalne krwawienie.I tu moje pytanie-który dzień jest pierwszym dniem cyklu- wczoraj czy dzisiaj?
  • nie wiem czy to sie kiedyś skończy:-(
  • Dziś o godz. 17 zaczęłam plamić, a właściwe krwawienie pewnie pojawi się za oko. 2 godz - najpóźniej późnym wieczorem. W związku z tym mam pytanie czy ten dzisiejszy dzień liczyć jako 1dc, czy dopiero dzień jutrzejszy uznać za 1dc. Jest to o tyle dla mnie ważne że przygotowuję się do pierwszej IUI i mam brać clo od 3 dc do 7 dc. Proszę dziewczyny pomóżcie. Pozdrawiam
  • Zazwyczaj mam cykl 28 dni tzn zawsze na 28 miesiaczka. Najpierw brązowe plamienie a za kilka godzin normalne krwawienie. W tym cyklu na 28 dzień była milimetrowa plamka a pełne krwawienie dopiero na 30 dzień. Kiedy więc mam liczyć że był pierwszy dzień? 28 czy 30-go. To dla mnie ważne aby wyliczyć dni płodne. Dotychczas próbowalismy codziennie od 10-14 dnia a w tym cyklu chcę trafić na 11 i 13 dzień.
  • wczoraj dostalam okres o godzinie 22:30 czy wczoraj byl pierwszy dzien cyklu (raczej krwiste plamienie, bardzo malo krwi), czy to sie nie liczy i 1 dzien cyklu jest dzisiaj kiedy krwi jest wiecej,normalnie jak przy miesiaczce?
  • jesli przed @ ma się kilka dni wczesniej plamienie,to te plamienia traktowac jako pierwszy dzień cyklu czy juz dzień pojawienia sie obfitej @???
  • Mam pytanko. Czy jeśli mam miesiączke zawsze 1 to mój długośc mojego cyklu wynosi 30 dni?? A jesli cylk trwa 28 dni to jest ruchoma data miesiączki ?? Chodzi mi o to ze jeśli miesiączka zaczyna sie 01 miesiaca, cylk trwa 28 dni to nastepna zaczyna sie 29 czyli, czyli kolejna zaczyna sie za 28 dni, ok 26 kolejnego miesiąca? ? Reasumując czy cykl to data od rozpoczęcia miesiączki do mastępnej ?? dzieki bardzo
  • Mam dosc frapujace pytanie, a mianowicie - czy za 1. dzien cyklu moge uznac ten, w ktorym wystapilo zaledwie brazowawe plamienie? Prosze o rade
  • Lekarz kazał mi przyjść "w połowie cyklu", nie wpadłam na to żeby się go zapytać jak ja mam wyliczać ten "cykl" przy dabletkach? Normalnie pierwszy dzień krwawienia to pierwszy dzień cyklu czy jakoś inaczej?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?