-
Lepsza byłaby funkcja oznaczania wiadomości jako poufne. Wtedy Gógyl nie zawracałby sobie czterech liter kopiowaniem wiadomości z przepisem na wyjątkowo smaczną babkę piaskową Pani Peci tylko kopiował to, co ma jakąś wartość. Choc nie, to bez sensu. Pani Pecia wszak mogłaby dzielić się przepisem z kimś z długa brodą, a przepis brzmiałby "najpierw weź wirówkę wzbogacającą i wsyp tam kilo mąki, żeby oddzielić mąkę-235 od mąki-238, bo ziarenka mąki-238 maja za dużo neutronów i babka wyjdzie niez...
-
U nas urządzenie byłoby w tak kiepskim stanie, że nie dałoby się odczytać wyników.
-
Fajnie, oby nie powtórzyli błędu e-baya i nie zlekceważyli naszych
internautów, ze swoją marką mają szansę podkręcić rywalizację portali.
www.pocztowka.pl - prawdziwe pocztówki z Twoich zdjęć!
-
Hej, mam od kilku dni problem. A mianowicie korzystam z neostrady i programu pocztowego w MS Outlook. Zgodnie z informacjami podanymi na stronie TP CERT zmieniłem port poczty wychodzącej na 587. Co się okazuje, aplikacje dostarczane przez TP do łączenia się z Internetem (biała aplikacja do łączenia się z Internetem) przekonfigurowywują program pocztowy tak by działał na starym porcie 25. Efekt jest taki, że możemy sobie zmieniać port na taki jaki trzeba a ich aplikacja to i tak zmodyfikuje.
...
-
NIe. To obciach mieć pocztę w domenie @facebook.com Może dla niektórych to jeszcze nie obciach, ale wkrótce będzie. To tak jakby mieć e-mail: @nasza-klasa.pl
-
"Od niedawna usługa BlackBerry dostępna jest w sieciach całej trójki polskich
operatorów komórkowych. Jej zwolennicy twierdzą, że dzięki BlackBerry można
np. odczytać pocztę elektroniczną w windzie czy stojąc w korku, kiedy nie ma
możliwości uruchomienia notebooka i sprawdzenia nowych wiadomości."
Żeby przeczytać pocztę w windzie lub stojąc w korku wcale nie trzeba notebooka
lub Blackberry. Wystarczy np. Treo 650 lub inne MDA. Można też użyć nawet
przeciętnego tzw. palmtopa z modułe...
-
Jedyną pocztą, która dobrze filtruje spam jest Gmail. Polecam wszystkim
przeniesienie się na ten serwer.
-
Nietypowo - i bardzo wygodnie - rozwiązano też pocztę głosową. W iPhonie
działa ona tak jak folder, w którym zapisują się nam dane o połączeniu (kto i
o której godzinie dzwonił), i zamiast wydzwaniać np. na numer *501 i
przedzierać się przez kolejne wiadomości, tu naciskamy na tę, którą chcemy
odsłuchać.
****************************************
W Polsce (i chyba w Europie) poczta głosowa jest już chyba w stanie agonalnym.