Forum   korepetytor

korepetytor

(6 wyników)
  • Ja udzielam koreptycji z rosyjskiego - rynek po tąpnięciu w 90-tych znów sie rozkręcił. Męczy mnie jednak widok udręczonych dzieci, którym rodzice dowalają tyle zajeć po lekcjach jakby szkoły było mało. Większość moich uczniów nie ma rosyjskiego w szkole i dla nich te koreptycje to dodatkowe obciażenia. Kasa faktycznie niezła z tego jest w porównaniu ze szkoła ale co sie człowiek napoci - nie ma gorszego ucznia od zniechęconego ucznia.
  • gdzie zawieszać ogłoszenia z korepetycjami? czy może lepiej ogłaszac się w gazetach czy portalach internetowych? gdzie najczęściej rodzice szukają pomocników naukowych dla swych dzieci? ja zdobyliście swoich podopiecznych? dzięki za rady
  • Na jaka umowe pracujecie.. Jesli na czarno to co z emerytura i zdrowotnym... Ile wyciagacie netto w miesiacu?
  • Szukam korepetytora jęz. włoskiego. Najchętniej raz w tygodniu, na 1,5 godz., w godz. popołudniowych (po pracy), z dojazdem na Gocław. Pozdrawiam.
  • dla dwóch studentek SGH. Cierpliwy i skuteczny. Studentki sa inteligentne i latwo kumajace, ale troche dawno sie ostatnio uczyly matematyki.
  • Witam:) Jestem ciekawa ile wyciągacie miesięcznie z korepetycji lub nauczania w prywatnych szkołach.Ja ucze prywatnie i w dwoch szkolach jezykowych. To jest jakies 18 godzin tygodniowo. Udaje mi sie na czysto zarobic od 1700 do 2500. A jak jest u was? Czy uwazacie ze z praca dla anglistow jest u nas latwo czy ciezko? Bede wdzieczna za wasze odpowiedzi:)
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się