Forum   podwyżka

podwyżka

(3554 wyniki)
 • forsal.pl/artykuly/868969,pensje-urzednikow-odmrozone-mozliwe-nawet-20-proc-podwyzki.html Jest wszak rok wyborczy :) Taki urzędnik mógłby się znarowić i oddać głos na Kukiza :)
 • Jak w temacie- w jaki sposób poprosić szefa o podwyżkę? I czym umotywować to, jeśli zakres moich obowiązków jest cały czas taki sam i efekty pracy również nie mają szansy ulec poprawie. Ale moja pensja stoi w miejscu od mniej więcej 5lat, więc jest coraz mniej satysfakcjonująca.
 • Miało być "normalnie" - przywrocmy Tarnobrzegowi normalność, czy to oznaczało podwyżkę cen wody? Dało się utrzymać ceny przez 4 lata bez zmian? - dało się, teraz się nie da? Nie obchodzi minie kiedy wpłynął wniosek, miasto stać na obniżanie czynszu za najem przychodni dla lekarzy - co wszyscy wiemy, że do biednych nie należą, a nie stać na utrzymanie dotychczasowych cen wody? Niby nie wiele 25 gr, ale to netto, wiec plus 8 procent, co daje 27 gr za metr, średnio gospodarstwo domowe zuż...
 • Podobno dyrektor tego sklepu mówił ze w sieci są zamrożone awanse i podwyżki do końca roku a tu słychać dookoła co innego. Magnolia , Kędzierzyn czy zakopianką podwyżki maja a tu nic . Czyżby pan dyrektor robi komuś na złość?
 • Serdecznie wam wszystkim współczuję. Polska nauka jest niedofinansowana. Polski system społeczny jest głęboko niesprawiedliwy, bo pozwala nierobom takim jak policjanci, górnicy, kolejarze, mundurowi pasożytować na innych.
 • Prawo i Sprawiedliwość w Legionowie sprzeciwia się wprowadzeniu kolejnych już podwyżek cen za wodę i ścieki! Będziemy domagać się: 1. Odwołania Prezesa PWK Legionowo - Grzegorza Gruczka 2. Uchwalenia przez Radę Miasta Legionowo dopłat do stawek za wodę i ścieki. Zapraszam do zapoznania się ze sprawą: pislegionowo.pl/?p=1713 I do poparcia naszych działań. Więcej informacji wkrótce...
 • Wyczytałem, że radni mają podwyższyć opłaty za wywóz śmieci. Czy to tylko straszak czy fakt? Czy radni będą przeciw mieszkańcom? Oby burmistrz do tego nie dopuścił! lomianki.info/document.php?did=3016
 • Dzisiaj sprawdziłam stan konta i wyjaśniło się ..........jestem bogatsza o mniej więcej 40 zł. a przecież są ludzie z mniejszymi emeryturami więc ile oni dostali?
 • I cała reszta zarządu gminy: Skarbnik - p. Ewa Rusak: pensja 14.000 zł., podwyżka w zeszłym roku 1.808 zł. miesięcznie. Sekretarz gminy - p. Beata Duch-Kosiorek: pensja 13.000 zł., podwyżka 1.459 zł. Wiceburmistrz - p. Piotr Rusiecki: "jedynie" 12.140 zł. pensji. To pewnie dlatego tak "mało", że brak mu stażu... Ci ludzie nie mają wstydu! Zapamiętajcie ich nazwiska.
 • Gratuluję. Szczerze. Szczególnie chwyciło mnie za serce uzasadnienie podwyżki dla burmistrza "zaufanie, jakim (...) obdarzono po raz czwarty...". Kto z mieszkańców nie chciałby dostać 524 zł/mc za zaufanie, a nie za efekty pracy ?
 • Zaraz zaraz. Zdaje się mamy kryzys, społeczeństwo ubożeje a władza podwyżki sobie funduje? [b]Ja proponuję obniżkę o 20%[/b], jak staroście nie pasuje to inny chętny za niższą pensję się znajdzie. A zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na dofinansowanie szkolnych wyprawek dla najbiedniejszych. Wtedy będzie w miarę sprawiedliwie.
 • Podwyżki(21)

  I jak tam Wasze podwyżki, którymi to tak chwaliła się pani ministra? Ja dostałem na rok następny w wysokości 3,3% (słownie trzy przecinek trzy dziesiąte). W 2012 nie dostałem nic. Gdzie te 30% w trzy lata, o których było tak głośno? W takim tempie potrzebne będzie 9 lat.
 • Wg prognoz w 2013 roku najbardziej zdrożeje żywność. Zapłacimy też więcej za paliwo w związku z wyższą akcyzą oraz za bilety komunikacji miejskiej . Podwyżka bedzie też dotyczyć wywozu śmieci w związku z nową "ustawą śmieciową".
 • Studenci + pogorszenie pogody, nie trzeba być wielkim mędrcem, żeby to dostrzec. Każda normalna firma działa w ten sposób, że jak sprzedaż spada, to [b]OBNIŻA[/b] ceny, żeby być bardziej atrakcyjną dla klientów, zachęcić do kupna. Każda, ale nie państwowa. To będzie moja pierwsza zima bez MPK i sieciówki, zrobiło się zwyczajnie za drogo i przestało kalkulować. Do tego drastyczny spadek jakości usług. Rachunek jest prosty - nerwy i stracone pieniądze albo stracone odrobinę więcej czasu na ...
 • polska.newsweek.pl/mnisw--beda-podwyzki-dla-pracownikow-uczelni,101605,1,1.html i cytata: Prof. Ratajczak podkreślił, że w 2013 r. zostanie przeprowadzony pierwszy etap podwyżki wynagrodzeń, a kolejne dwa będą realizowane w 2014 r. i 2015 r. - To powinno pozwolić na podwyżki wynagrodzeń w granicach 30 proc. na jeden etat - uściślił co wy na to???
 • Jakas dziwna cisza w sprawie , nikt nie zauważył że nasza kochana rada miasta miastem od 1 stycznia 2013 funduje nam podwyżki , i tak : Od budynków lub ich części: a) mieszkalnych – 0,55 zł. od 1 m2 powierzchni użytkowej - było 0,53 b) związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz od budynków mieszkalnych lub ich części zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej – 22,82 zł. od 1 m2 powierzchni użytkowej, było 21,94 d) związanych z udziel...
 • Nie wiem o jakich podwyżkach mówimy chyba że rencistów i emerytów po 20 -30 zł. W wielu branżach jest wręcz obniżka zarobków. Przecież od kilku lat mamy wytrych ze strony rządu KRYZYS!!! Owszem jestem za zaostrzaniem kar w stosunku do kretynów ale sposób regulowania płatności powinien być już być bardziej elastyczny. Karany powinien być sprawca a nie rodzina. Rozpatrując hipotetycznie sytuację kierowca ukarany mandatem 500 zł dochód na rękę 1300 zł Na utrzymaniu żona, dziecko. Okres do zapł...
 • Podwyżka jak podwyżka - na 2013 r zapowiadane są ZNACZNIE WIĘKSZE np: za śmieci .... ale tu jest pewnien problem którego nigdy nie mogłem zrozumieć - jeśli z rana mam ochotę na kupala ( z góry przepraszam za wyrażenie ..) ale jeśli zrobię go w domu to za wodę i ścieki służące do spłukania tegoż kupala zapłaćę X ....natomiast jeśli dojadę do firmy i tam strzelę owego kupala to za wodę i scieki służącę do spłukania zapłacę[b] 2 razy X [/b]( czyli o 100 % więcej) ...może mi ktos wytłumaczyć z c...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się