Forum   podwyżka

podwyżka

(3554 wyniki)
 • forsal.pl/artykuly/868969,pensje-urzednikow-odmrozone-mozliwe-nawet-20-proc-podwyzki.html Jest wszak rok wyborczy :) Taki urzędnik mógłby się znarowić i oddać głos na Kukiza :)
 • Jak w temacie- w jaki sposób poprosić szefa o podwyżkę? I czym umotywować to, jeśli zakres moich obowiązków jest cały czas taki sam i efekty pracy również nie mają szansy ulec poprawie. Ale moja pensja stoi w miejscu od mniej więcej 5lat, więc jest coraz mniej satysfakcjonująca.
 • Miało być "normalnie" - przywrocmy Tarnobrzegowi normalność, czy to oznaczało podwyżkę cen wody? Dało się utrzymać ceny przez 4 lata bez zmian? - dało się, teraz się nie da? Nie obchodzi minie kiedy wpłynął wniosek, miasto stać na obniżanie czynszu za najem przychodni dla lekarzy - co wszyscy wiemy, że do biednych nie należą, a nie stać na utrzymanie dotychczasowych cen wody? Niby nie wiele 25 gr, ale to netto, wiec plus 8 procent, co daje 27 gr za metr, średnio gospodarstwo domowe zuż...
 • Dzisiaj sprawdziłam stan konta i wyjaśniło się ..........jestem bogatsza o mniej więcej 40 zł. a przecież są ludzie z mniejszymi emeryturami więc ile oni dostali?
 • Gratuluję. Szczerze. Szczególnie chwyciło mnie za serce uzasadnienie podwyżki dla burmistrza "zaufanie, jakim (...) obdarzono po raz czwarty...". Kto z mieszkańców nie chciałby dostać 524 zł/mc za zaufanie, a nie za efekty pracy ?
 • Podobno dyrektor tego sklepu mówił ze w sieci są zamrożone awanse i podwyżki do końca roku a tu słychać dookoła co innego. Magnolia , Kędzierzyn czy zakopianką podwyżki maja a tu nic . Czyżby pan dyrektor robi komuś na złość?
 • Serdecznie wam wszystkim współczuję. Polska nauka jest niedofinansowana. Polski system społeczny jest głęboko niesprawiedliwy, bo pozwala nierobom takim jak policjanci, górnicy, kolejarze, mundurowi pasożytować na innych.
 • Prawo i Sprawiedliwość w Legionowie sprzeciwia się wprowadzeniu kolejnych już podwyżek cen za wodę i ścieki! Będziemy domagać się: 1. Odwołania Prezesa PWK Legionowo - Grzegorza Gruczka 2. Uchwalenia przez Radę Miasta Legionowo dopłat do stawek za wodę i ścieki. Zapraszam do zapoznania się ze sprawą: pislegionowo.pl/?p=1713 I do poparcia naszych działań. Więcej informacji wkrótce...
 • Wyczytałem, że radni mają podwyższyć opłaty za wywóz śmieci. Czy to tylko straszak czy fakt? Czy radni będą przeciw mieszkańcom? Oby burmistrz do tego nie dopuścił! lomianki.info/document.php?did=3016
 • I cała reszta zarządu gminy: Skarbnik - p. Ewa Rusak: pensja 14.000 zł., podwyżka w zeszłym roku 1.808 zł. miesięcznie. Sekretarz gminy - p. Beata Duch-Kosiorek: pensja 13.000 zł., podwyżka 1.459 zł. Wiceburmistrz - p. Piotr Rusiecki: "jedynie" 12.140 zł. pensji. To pewnie dlatego tak "mało", że brak mu stażu... Ci ludzie nie mają wstydu! Zapamiętajcie ich nazwiska.
 • Zaraz zaraz. Zdaje się mamy kryzys, społeczeństwo ubożeje a władza podwyżki sobie funduje? [b]Ja proponuję obniżkę o 20%[/b], jak staroście nie pasuje to inny chętny za niższą pensję się znajdzie. A zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na dofinansowanie szkolnych wyprawek dla najbiedniejszych. Wtedy będzie w miarę sprawiedliwie.
 • Podwyżki(21)

  I jak tam Wasze podwyżki, którymi to tak chwaliła się pani ministra? Ja dostałem na rok następny w wysokości 3,3% (słownie trzy przecinek trzy dziesiąte). W 2012 nie dostałem nic. Gdzie te 30% w trzy lata, o których było tak głośno? W takim tempie potrzebne będzie 9 lat.
 • Wg prognoz w 2013 roku najbardziej zdrożeje żywność. Zapłacimy też więcej za paliwo w związku z wyższą akcyzą oraz za bilety komunikacji miejskiej . Podwyżka bedzie też dotyczyć wywozu śmieci w związku z nową "ustawą śmieciową".
 • polska.newsweek.pl/mnisw--beda-podwyzki-dla-pracownikow-uczelni,101605,1,1.html i cytata: Prof. Ratajczak podkreślił, że w 2013 r. zostanie przeprowadzony pierwszy etap podwyżki wynagrodzeń, a kolejne dwa będą realizowane w 2014 r. i 2015 r. - To powinno pozwolić na podwyżki wynagrodzeń w granicach 30 proc. na jeden etat - uściślił co wy na to???
 • Studenci + pogorszenie pogody, nie trzeba być wielkim mędrcem, żeby to dostrzec. Każda normalna firma działa w ten sposób, że jak sprzedaż spada, to [b]OBNIŻA[/b] ceny, żeby być bardziej atrakcyjną dla klientów, zachęcić do kupna. Każda, ale nie państwowa. To będzie moja pierwsza zima bez MPK i sieciówki, zrobiło się zwyczajnie za drogo i przestało kalkulować. Do tego drastyczny spadek jakości usług. Rachunek jest prosty - nerwy i stracone pieniądze albo stracone odrobinę więcej czasu na ...
 • W Głosie Zabrza piszą o nowym zarządzeniu M.SZ. że od 1 lipca władza w Zabrzu podnosi podatki od działek pracowniczych o 1000% a działek przy domkach jednorodzinnych o 500 % i zamiast 100 zł zapłacimy 1 tys. zł rocznie podatku. Czyli jeśli ktoś płacił za ogródek działkowy 200 zł rocznie to teraz zapłaci 2 tys. zł . Czy godzicie się ludzie na takie traktowanie ? Jeśli to prawda to należy natychmiast odwołać i wywieźć na taczkach Szulikową i reszte tej ......!
 • Jakas dziwna cisza w sprawie , nikt nie zauważył że nasza kochana rada miasta miastem od 1 stycznia 2013 funduje nam podwyżki , i tak : Od budynków lub ich części: a) mieszkalnych – 0,55 zł. od 1 m2 powierzchni użytkowej - było 0,53 b) związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz od budynków mieszkalnych lub ich części zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej – 22,82 zł. od 1 m2 powierzchni użytkowej, było 21,94 d) związanych z udziel...
 • Radny Jacek Orych poinformował nas o tej decyzji na pierwszej stronie. Podobno podwyżki są nieuniknione więc pytam, po co w ogóle się zbieracie na tych komisjach, radach jak na nic nie macie wpływu? Określenie jakiego do Was używamy bezRadni jest jak najbardziej trafne. Tylko nie zapominajcie, że uchwalicie również dla siebie, a radnymi raczej już nie będziecie, bo mając honor nie powinniście nawet kandydować. Każde inne zachowanie będzie co najmniej nie fair wobec nas mieszkańców.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się