Forum   farmaceutycznych

farmaceutycznych

(30 wyników)
 • Przy okazji zmiany pracy i szukania nowych możliwości bardzo dużo czytam na temat pracy w przedstawicielstwie farmaceutycznym/medycznym. Widzę jak wiele firm jest tu na forum i ogólnie w necie krytykowana, jak "repowie" negatywnie oceniają pracę innych repów, jak wypisuje się wręcz oczerniające opinie o wydawać by się mogło poważnych firmach. Zastanawia mnie - czy są w tej branży "DOBRE" firmy, uczciwi pracodawcy, Repowie "ZAWODOWCY"? Czy jeśli jest się naprawdę dobrym są szanse na DOBRĄ ...
 • Poszedłem ostatnio na rozmowę kwalifikacyjną. Ubiegałem się o pracę przedstawiciela farmaceutycznego. wiem, że to najbardziej lukratywne stanowisko spośród wszystkich przedstawicieli. Oczywiście uprzejma pani nie powiedziała, ile wynosi płaca podstawowa. kazała określić się. Powiedziałem, że chciałbym zarabiać 2 tyś netto (podtawy) + naturalnie to, co sprzedam (apteki). Zaznaczyłem, że dam z siebie wszystko i chcę sprzedawać jak najwięcej. No więc pytam: ile przeciętnie zarabia p...
 • Witam. Wie ktoś może coś o tej firmie? Rekrutacja przez SG Marketing, stanowisko PF.
 • zastanawiam się nad tym czy nie zapisać się do technikum farmaceutycznego. Średnie zawodowe wykształcenie już mam, tzn. jeden tytuł technika już posiadam. Nie chce jednak dłużej pracować w swoim zawodzie, chcę wykształcić się w innym kierunku. Widzę dość często ogłoszenia o tym, że poszukują techników farmacji.Ponoć jest to zawód z przyszłością. Ale czy tak będzie np. za 2 lata ??(tyle trwa to studium). Ile zarabia się pracując w aptece (technik farmaceuta)? A może od razu iść na ...
 • Jak rozumieć wymóg "Znajomość rynku farmaceutycznego"? Chodzi wyłącznie o apteki, czy o lekarstwa, czy o grupę lekarstw, czy tylko o leki OTC? Proszę o wyjaśnienie. Dzięki.
 • witam, ciekawi mnie , co robią byli przedstawiciele (jak w temacie). Nie udało się awansować w żadnej firmie (w końcu ilu potrzeba kierowników), ostatnia cię zwolniła z takiego czy innego powodu, masz 40 lat lub więcej i co? Zakładam że nie masz pomysłu ani kapitału na własną firmę?
 • Witam. Dostałam propozycje pracy na ww. stanowisku. Jakie macie doświadczenia w pracy na tym stanowisku, jak w dużych koncernach, a jakie w małych fitrmach. co należało do obowiazkow prosze o wszelkie info. Ela
 • Mam do was pytanie: czy lubicie swoją pracę? Jeśli tak, to dlaczego?
 • Dawno nic na temat HL nie było, czyżby wszystko było ok? Pytam, bo być może będę współpracował z tą firmą?
 • No właśnie jak wyżej: jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, jakie najczęściej zadają pytania, czy robią jakieś testy psychologiczne, na co się trzeba nastawić, czy pytają o zarobki? Proszę POMOCY za dwa dni mam pierwszą w życiu rozmowę kwalifikacyjną. gerry
 • witam, przeczytałem kilka wątków, ma propozycję pracy, ale proszę o szczerą wypowiedź osób, które tam pracują. Dodam, że nie jestem bezrobotny, jedynie chciałbym zmienić pracę na lepszą.
 • a co powiecie na temat tej firmy i ww. stanowiska pracy? warto tam pracowac?
 • czy ktoś może wie ile się zarabia na stanowisku "starszy asystent laboratorium ". Tak chociaż mniej więcej? Bo nie mogę żadnych informacji znaleźć.
 • Chcę porównać warunki pracy p. medycznego i farmaceutycznego. O ile w przypadku tego pierwszego to wiem że przeważnie jeździ się Corollami, Fcousami, Astrami a w kilki firmach nie mam pojęcia jak to wygląda w przypadku przedstawicieli farmaceutycznych. Więc jakimi autami jeździcie?
 • Witam. Interesuje mnie co to są firmy z tzw. wielkiej 5 jesli chodzi o koncerny medyczne/farmaceutyczne? Chcialbym podjac prace jako przedstawiciel medyczny/farmaceutyczny - nawet kilka razy na rozmowach bylem, ale nic z tego poki co. Czytałem tutaj wiele na temat pracy PM i PF, ale nie wiem tak naprawdę które firmy są najlepsze w tej branży (produkty, atmosfera pracy, zarobki, narzedzia pracy). Prosze o podpowiedzi.
 • Mam pytanie, czy ktoś wie, jak wygląda praca przedstawiciela herbapolu Lublin? Płaca, szef, wymagania, atmosfera? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
 • Mam pytanie jak powyżej. Wysłałam już dziesiątki CV na ogłoszenia z Gazety Wyborczej oraz z internetu. Spełniam wymagania firm, tylko że nie mam doświadczenia? Dlaczego nie mam szans na taką pracę? Może ktoś komu się udało znaleść pracę jako rep mi odpisze?
 • Witam, czy ktoś z Państwa pracował/pracuje w tej firmie? Jakie są warunki i atmosfera pracy? Firma produkuje leki i herbaty ziołowe, czy to się łatwo sprzedaje?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?