Forum Dom Budowa i remont
ZMIEŃ
      pralka

pralka

(130 wyników)
    • Od niedawna mieszkam w Krakowie na Prądniku Czerwonym. Popsuła mi się pralka automatyczna. Czy ktoś mógłby mi polecić solidnego i w miarę taniego fachowca, bo po programie "Usterka" boje się wybrać kogoś z książki telefonicznej.
    • Czy ktoś mógłby się ze mną podzielić opinią na temat pralki ładowanej od góry - whirpool awe 2519? na co powinnam uważać? mam małą kuchnię a nie chce wydać niepotrzebie 1000zł. dziękuję za pomoc:)
    • Chce kupic sobie nowa pralke. Mysle o waskiej 40 cm/60. Po wejsciu do Media Markt spotkal mnie kolorowy zawrot glowy.... Opcji tysiace, pralek tez dosyc duzy wybor. Moze ktos jest w stanie powiedziec na co szczegolniezwrocic uwage przy wyborze pralki (czy pranie reczne jest przydatne, dodatkowe plukanie, deszczowe zraszanie, obrotow 600, 800 czy 1000). Chcialbym kupic cos praktycznego co posluzyloby lata (i zeby nie za duzo kosztowalo). Chyba wiecej nie musze nic pisac. Dzieki z ...
    • Witam. Jesteśmy małżeństwem z dwojgiem dzieci i niedawno przeprowadziliśmy się do nowego, większego mieszkania. Po drodze odstawiliśmy w kąt - a właściwie planujemy to zrobić - starą pralkę i poszukujemy czegoś nowego. Pierzemy sporo, zatem przydałoby się coś pojemniejszego, w wyższej klasie energetycznej. Dobrze by było, gdyby pralka była w miarę tolerancyjna dla wełny. Wszelkie rady odnośnie do możliwych pralek byłyby wskazane. E.
    • przeszukalam sporo watkow ale znalazlam glownie pralki zabudowane pod blatami zwyklymi drzwiczkami, czy ktos sie orientuje albo sam posiada pralke zabudowana pod blatem w lazience i zaslonieta przesuwnym mechnizmem typu szafa przesuwna? gdzies czytalam, ze nie mozna umieszczac za szyna bo nie da sie w razie awarii odprowadzac wody (? jakies inne minusy?) Czy takie zwykle laminaty do szaf przesuwnych pasuja do lazienki (wilgoc)? Moze ktos ma w domu i wie jak sie to spisuje? Najchetniej nie ...
    • Mam bardzo wąski kąt szerokości 41-42 cm w łazience, w który ma być wciśnieta pralka ladowana od góry o szerokości 40 cm. Pralka pracuje dość spokojnie, ale boję się że w czasie wirowania będzie się telepać o płytki. Kurczę co robić? Macie jakieś rady?
    • Mam problem z właścicielem mieszkania, które wynajmuję. A raczej on ma problem z moją pralką. Zanim się wprowadziłam wyremontował pomieszczenie gospodarcze, które jest pralnio-suszarnią. Wszystko wg jego pomysłu i pożal się Boże "projektu". Mieszkam na 1 piętrze, a właściciel mieszka na parterze. Podłoga w tym pomieszczeniu jest niestabilna - nawet podczas zwykłego chodzenia czuć małe wibracje. W żadnym innym pomieszczeniu w domu tak nie jest. Nie wiem co jest tam pod wykładziną, ale nie w...
    • Wiem, że powtarzam wątek z forum DOM, ale dopiero teraz znalazłam to forum. Chcę kupić automat ładowany od góry-nieduży. Mieszkam w małym starym domku i zupełnie się na tym nie znam. Na co mam zwrócić uwagę, zanim okaże się, że niepotrzebnie wyrzuciłam 1000zł w błoto? Jakie podłączenia itp? Chciałabym, żeby pralka stała w kuchni, woda lałaby się do zlewu, to że zlew będzie wyłączony z użycia przez pół dnia mi nie przeszkadza. Proszę o pomoc.
    • Witam, ostatnio poczułam że z odpływu od pralki który znajduję się w ścianie dochodzi nieprzyjemny zapach. Nie wiem w jaki sposób sie go pozbyć, czy stosuje sie jakieś środki chemiczne jak np kret do ujścia ze zlewu czy prysznica? Czy problem tkwi w czymś innym? Nie chce eksperymentować i czegoś tam wlewać żebym później nie żałowała - -
    • Witam. W łazience mam przygotowany odpływ wody z pralki w ten sposób, że w ścienie znajduje się rura kończąca się razem z glazurą. Rozumiem, że aby podłączyć do odpływu pralkę potrzebuję syfonu natynkowego. Zakupiłem syfon podobny do tego: www.budujesz.pl/produkt/6580/ Jako że nie znam się kompletnie na hydraulice, mam problem z zamontowaniem go. Rurka od syfonu jest sporo mniejsza niż ta w ścienie, więc na wcisk nie da rady. Czy potrzebuje jakiejś redukcji czy czegoś takiego? ...
    • niestety musze wstawic pralke w kuchni i planuje to zrobic pod blatem, ale....pralka dostaje wibracji i boje sie ze wyrwie caly blat?jak wy to robicie?
    • Ardo. Podczas prania płyn do płukania pozostaje nienaruszony w szufladce, pralka nie pobiera go. Mozna samemu na to jakos poradzic czy trzeba sprowadzac fachowca?Dziekuje
    • Otóz...jeden hydraulik zrobil mi bardzo nisko odplyw, przyszedl drugi i powiedzial ze za nisko i ze jakby nawet pralka chodzila dobrze to jakby sie zepsuła to jak przyjada od tej pralki i zobacza wysokosc odplywu t onie uwzglenia gwarancji( czy jest to prawda?????( przed remontem pralka stara chodzila bez zarzutu) ryzykowac i zostawic...czy kuć plytki dopiero co polozone i umiesci odplyw wyzej?????........Mam dosc remontu.....
    • zastanawiam sie nad kupnem pralko-suszarki firmy Brangd WTD1271K i chciałabym się dowiedzieć czy pralko-suszarka jest w ogóle maszyną przydatną w praktyce czy raczej niszczy rzeczy suszone i nie opłaca sie jej kupować??
    • Proszę doradzcie jaką pralkę kupić. Jestem w trakcie remontu łazienki i chciałabym kupić dobrą pralkę o głębokości 33 cm. Pomóżcie wybrać. Zależy mi na jej funkcjonalności, przede wszystkim. Nie potrzebuję wielości programów. Wystarczy na wełnę, bawełnę, z regulowaną ilością obrotów. Z góry dziękuję.
    • potrzebuję przenieść pralkę do piwnicy. Odpływ jest wyżej. Jaką pompę zastosować? Może jakieś pomysły? Proponowano mi w sklepie jakieś urządzenie za 1000 zł, odpada.
    • witam, proszę o radę - jestem po remoncie i niestey nikt z nas nie wpadł na to żeby na drugim końcu wanny zbudować jakieś ograniczenie. Między wanną a pralką mam ok 25 cm. trzymam tam proszki (wcześniej kosz na rzeczy do prania) ale wszystko jest mokre bo ciągle wylewa się woda. Czy można tam wybudować jakąś płytę z gips- kartonu, luksfery, drewnianan deska malowana na olejno, mdf. Nie wiem czy można to stawiać na terakocie i co wytrzyma najlepiej wilgoć. Luksferów nie lubię...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się