Dodaj do ulubionych

Zakup nowej pralki

02.02.04, 22:00
Chce kupic sobie nowa pralke. Mysle o waskiej 40 cm/60. Po wejsciu do Media
Markt spotkal mnie kolorowy zawrot glowy.... Opcji tysiace, pralek tez dosyc
duzy wybor.
Moze ktos jest w stanie powiedziec na co szczegolniezwrocic uwage przy
wyborze pralki (czy pranie reczne jest przydatne, dodatkowe plukanie,
deszczowe zraszanie, obrotow 600, 800 czy 1000). Chcialbym kupic cos
praktycznego co posluzyloby lata (i zeby nie za duzo kosztowalo). Chyba
wiecej nie musze nic pisac. Dzieki z gory za opinie.
PS. Czy ktos wie cos na temat pralek BEKO????
Czekam na opinie w tym wzgledzie
Obserwuj wątek
    • busstop Re: Zakup nowej pralki 03.02.04, 10:33
      Bosch/Siemens - to polecam

nie kupuj badziewia, które kusi niską ceną przy znakomitych parametrach.

za 5 lat bedziesz jezdzic po serwisach i pytac o częsci do BEEEEEEEEEKO itp.
      zaoszczedzisz pare złotych przy zakupie, stracisz wiecej. a ceny bischa wcale
      nie są takie wygórowane!
      • angelika15081 Re: Zakup nowej pralki 09.05.13, 10:39
        Zgadzam się z Tobą, lepiej kupić lepszą pralkę, do której z łatwością znajdziesz w razie popsucia części. Ja tez mam pralkę boscha i nowy filtr kupowałam w north.pl. płaciłam chyba ze 40 zł z przesyłką i następnego dnia był u mnie, mąż wkręcił i działa jak nowa.
        A z tymi innymi firmami pralek to własnie różnie bywa, niby ładna pralka niska cena, ale później jak się popsuje to części nie kupisz, musisz zaraz wymienić całą pralkę.
    • Gość: Edek Re: Zakup nowej pralki IP: 81.219.241.* 21.08.13, 12:14
      Polecam obiektywny test pralki Samsung Eco Bubble

"Pralka Samsunga jest bardzo elegancka, ma duży i czytelny wyświetlacz. Pranie ustawia się dużym pokrętłem, a dodatkowe funkcje (np. łatwe prasowanie) lub zmianę ustawień (obroty, temperatura) wykonuje się przy pomocy przycisków przy wyświetlaczu.
      Testowałam pralkę prawie cały miesiąc. Nie sprawdziłam wszystkich programów (np. prania wełny), ale z tych programów, które poznałam, jestem bardzo zadowolona. I dziwią mnie głosy, które krytykują te pralki. Ja ją przetestowałam i polecam!"
    • sympatic80 Re: Zakup nowej pralki 14.10.13, 22:12
      Właśnie w zeszłym tygodniu kupiłem pralkę Boscha w Euro Rtv i jestem bardzo zadowolony. Jest cichutka, ma trochę tych bajerów, odlicz czas do końca prania itd. Właśnie wąska 60/40 ale ładowana od przodu nie od góry. Naprawdę szczerze polecam...

----------------------
      Elementy złączne nierdzewne: www.e-nierdzewne.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka