Forum   ryba maślana

ryba maślana

(6 wyników)
  • Nigdy jej nie jadłam, ale ci, co jedli twierdzą, że jest najlepszą rybą na świecie (Makłowicz też się nią gdzieś zachwycał). No więc jak dorwałam (niestety mrożoną), to od razu kupiłam. I teraz mam problem - jak ja zrobić. Chciałabym jakiś fajny sosik (na przykład). Co z nią zrobić? Ktoś wie???
  • Witam Kupiłam taki właśnie stek -czy ktoś ma doswiadczenie z taką rybą?Mogę ją usmażyć jak zwykłe filety?Ma cos w rodzaju skóry na obrzeżach-mam to obrać? Pomocy?
  • jadłam smażoną - niebo w gębie czy można ją upieć ? pewnie można ... tylko jak ...
  • Jaką surową rybę (poza łososiem) używaliście do sushi i z jakim powodzeniem? Chodzi o ryby dostępne w hipermarketach w Twinslandzie (dawniej Polska).
  • Hej! Bardzo lubię to forum czytam je od dawna a teraz mam małą prośbę. Ostatnio pojawiła się w sprzedaży ryba maślana. Może macie jakieś fajne przepisy na ten gatunek i czy nie wiecie jak ona smakuje? Z góry dziękuję :-)))
  • serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,3453898.html "Dlaczego ryba maślana bywa groźna dla ludzi? Monika Adamowska, Szczecin 30-06-2006, ostatnia aktualizacja 30-06-2006 17:32 Nadmorski sanepid apeluje do właścicieli restauracji i smażalni, by informowali klientów, jakie ryzyko wiąże się z jedzeniem ryby maślanej. To reakcja na pierwsze tego lata zgłoszenia od osób, które po spożyciu jej trafiły do szpitala Dwie młode szczecinianki skusiły się na rybę w Międzyzdrojach. Dwie godzin...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?