Forum   problemy z chodzeniem

problemy z chodzeniem

(6 wyników)
  • Powtórka sprzed 4 lat tylko na zupełnie innym zestawie. 4 lata temu na biotraksonie i tynidazolu i azytro, przestałem chodzić teraz na cipronexie terz przestaję chodzić albo ledwo chodzę. Czy wszystkie te bakterie odkleszczowe niszczą nasz ukł. nerwowy?
  • Czy też macie uczucie że wasze nogi ważą setki kilogramów i każdy krok jest potwornym wysiłkiem. Co otym sądzić? Czy to leki dają takie efekty czy też czynna choroba?
  • Witam! Czy ktoś z Was nie chodzi z powodu duzej spastyki konczyn dolnych spowodowanych neuroboreliozą?
  • Czy w Polsce mozna gdzies nabyc chodziki na kolkach z krzeselkiem, dla osob starszych majacych problemy z chodzeniem. Dla zobrazowania podaje stronke ze zdieciem takiego urzadzenia. www.comforthouse.com/comfort/rolwalligwit.html
  • Mam pytanie czy w depresji lub nerwicy mogą występować objawy neurologiczne? Chodzi mi dokładnie o problemy z chodzeniem. Lekarze podejrzewają stwardnienie rozsiane ale wyniki badań na szczęście na razie tego nie potwierdzają więc może to coś z psychiki.
  • diagnoza ciągnęła się prawie 3 miesiące. zanim się dowiedziałam / własciwie to sama odkryłam / że to hashimoto i zanim rozpoczęlam leczenie żylam w wielkim stresie i złym samopoczuciu. objawów nie było charakterystycznych dla chorób tarczycy, z wyjątkiem wypadania włosów całymi snopami / kiedyś policzłam - przy jednym czesaniu gubilam ok. 500 włosów /.największe jednak cierpienie sprawiały mi bóle mięśni i stawów, ktore potęgowały sie z dnia na dzień. mialam taką niemoc w nogach i rękach, że ...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się