przedszkolak

(8 wyników)
  • witajcie kochani! już niebawem impreza z cyklu 'pasowanie na przedszkolaka' zastanawiam się czego mogę nauczyć trzylatki w ciągu niespełna 3 tygodni, który tylko ciągle płaczą i płaczą...... może znacie jakieś łatwe i przyjemne wierszyki albo piosenkę na dane Święto? bardzo dziękuję za wszelka pomoc! ;)
  • proszę o informacje gdzie mogę znaleśc propozycje konkursów ogólno polskich dla przedszkolaków z góry dziękuje
  • Witam Panie :-) Chciałbym Was - jako przedszkolanki - zapytać o prawidłowy chwyt kredki/ołówka u dzieci w wieku przedszkolnym. Czy należy to korygować u dzieci 3-5 letnich? A może dać sobie spokój, bo np. każdy wiek ma swoje charakterystyczne uwarunkowania? Jaki chwyt należy uznać za prawidłowy? Kredka trzymana opuszkami 3 palców? A może w dwóch opierana o trzeci (środkowy)? Czy chwyt: kredka w 3 palcach oparta o palec serdeczny jest prawidłowy?
  • Witam Chciałam zapytać o to, jak bawią się dzieci w Waszych grupach w czasie wolnym od zajęć. Moje dziewczynki (5lat) uwielbiają zabawy w dom, wszelkie gry i układanki, pisanie, pomagać mi np.w temperowaniu kredek (i potem mówią innym,że nie nie mogą się teraz bawić,bo muszą (!:) ) pomagać pani,bo jest tyle pracy). Coraz częściej budują klockami lego. Moi chłopcy także uwielbiają lego, ale ostatnio bawią się np. w... mumie. Chodzą sztywno z wyciągniętymi rękami,wydają dziwne dźwięki,a uwielb...
  • jakie książki szczególnie polecacie dla dzieci 5 - 6 - letnich? może znacie jakąś stronę ze spisem takich książek? poszukuję do przedszkolnej biblioteczki:)
  • Do nauczycieli uczących angielskiego w przedszkolu - z jakich najczęściej korzystacie książek przygotowując się do lekcji, do których najchętniej zaglądacie?
  • Witam.... W tym roku rozpocznę pracę z gr.O- mam prośbę - poszukuję fajnego scenariusza na pasowanie sześciolatka.. Jeżeli ktoś mogłby mi pomóc z góry dziękuję.
  • Szukam wszelkich haseł,rymowanek ,okrzyków dopingujacych grupe,pomysłów na transparenty i elementy ubioru dzieci.Bardzo prosze podzielcie sie swoimi doświadczeniami w tym zakresie! Bardzo z gory dziekuje!
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się