Forum   rak odbytu

rak odbytu

(3 wyniki)
  • Tak pewnie nazwiecie mnie hipochondrykiem, bo nim faktycznie jestem wraz z nerwicą. Stres to mój towarzysz życia od dziecka. Jestem DDA. Ale do meritum sprawy. Otóż mam 27 lat, od ponad 5 lat mam problem z odbytem. Wówczas od czasu do czasu miewałem nagły, rwący ból odbytu trwający z 20-30 sekund. Różnie mnie łapał, czy to siedziałem czy chodziłem. Potem zaraz po oddaniu stolca miałem świeżą krew na papierze. Wtedy myślałem, że to przez rower, bo codziennie robiłem po 30-40 kilometrów (wówcz...
  • Witam, Mam pytanie. Czy u kobiety, która ma 25 lat świąd odbytu może świadczyć o raku odbytu? Czy to raczej choroba osób starszych? Innych objawów nie ma...Poza tym, że kilka lat temu widoczne były delikatne ślady krwi na papierze toaletowym ale to się skończyło. Raczej bóli brzucha nie ma, czasem może wzdęcia...Tyle, że ten świąd szczególnie w nocy jest uporczywy. Proszę o radę.
  • Może ktoś może polecić onkologa, który potrafi wyjśc poza obowiązujący standart. Czy ktoś może polecić chirurga-onkologa (gastroenterologia, proktologia) Ośrodek onkologiczny w Polsce stosujący nowe metody leczenia? Szukam osób, które były leczone lekiem ukrin/ukrain. Prosze o odzew. Czy znajdzie się ktoś z gruczolakorakiem odbytu, komu nie usunięto odbytu i został wyleczony.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?