Forum   słomniki

słomniki

(8 wyników)
  • Rzeszów ogłosił się "Stolicą innowacji"... i likwiduje sport dzieci i młodzieży (Walter) niosąc obłudnie na wyborczych sztandarach... wspieranie tegoż sportu. Gdzie indziej bez zadęcia na tą "Stol[b]n[/b]icę innowacji", bez uprawiania propagandy sukcesu, [b]robi się... robotę[/b]: "[i]Hala sportowa, której prawie nie trzeba ogrzewać W miejscowości Słomniki pod Krakowem oddano do użytku pierwszą w Polsce salę sportowo-widowiskową w standardzie budynku pasywnego(...) Zużywająca na cele ogrz...
  • Witam! Mam pytanie do pracujących w Felixie. Jak oceniacie tą firmę i pracę w niej, ile godzin pracujecie i czy zdarza wam sie pracowac po godzinach pracy?Ile zarabia w tej firmie asystent w jakimś dziale i czy macie przyjazną atmosferę w pracy? Dzieki za wszystkie odpowiedzi Wlasnie kandyduje....Czy warto?
  • Dlaczego wlascicielowi sklepu tylko "grozi" utrata koncesji i grzywna? Utrata koncesji powinna byc obligatoryjna i automatyczna, inaczej nadal sklepikarze beda sprzedawac alkohol nieletnim.
  • Widziałem ostatnio na dworcu PKS, jak do autobusu oznakowanego tak właśnie jak w tytule tego wątku wsiadały tłumy ludzi. Serce się raduje. Może jest jeszcze szansa, żeby krakowski PKS odzyskał tą trasę od pieprzonych busiarzy. Wystarczą konkurencyjne ceny. PKS Olkusz stosuje tą strategię już od kilku lat na trasie Kraków - Olkusz z powodzeniem (chociaż trzeba przyznać, że niektórzy kierowcy mają nadal mentalność rodem z PRL-u, ale jednak frekwencja na tej trasie w PKS-ach jest nie...
  • Mieszkam na Śląsku mając rodzinę na Podhalu ,często przejeżdzam przez Kraków PKSem. Pytanie pierwsze--dlaczego od ładnych paru lat autobusy przelotowe pakują się na dworzec a nie jak kiedyś mają postój za ogrodzeniem ? ? Pytanie drugie---podobno jest projekt budowy nowego dworca a nawet dwóch ? Gdzie one by się znajdowały? Widzę konieczność budowy dworca, bo tu się czas zatrzymał kilkadziesiąt lat temu. Pozdrowienia ze Śląska z PKM Świerklaniec.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się