Forum   sochaczew

sochaczew

(171 wyników)
 • Władze Sochaczewa miały już dosyć finansowania zabaw w wojenkę, więc przestały dawać kasę na rekonstrukcje. Więc organizator przeniósł ją do Łomianek i teraz straszy mieszkańców Sochaczewa, że [b]"To przykre, ale wszystko wskazuje na to, że Łomianki fatycznie mogą nam na zawsze zabrać Bzurę".[/b] Panie pełnomocniku do spraw tajnych, co "wszystko na to wskazuje"? www.e-sochaczew.pl/sochaczew,bzura82172011-w-lomiankach,26302.html#.TlvsfgNt9fA.facebook W Sochaczewie odetchnięto z ulgą. W...
 • Mam pytanie dot. remontów centrum Sochaczewa. 1. Czy dalej jest rozkopana ul. Warszawska (od Traugutta do do 600-lecia)? 2. Czy w dalszym ciągu jest nieprzejezdna Al. 600-lecia z powodu remontu mostu na rz. Utracie? Chodzi mi o dojazd do Żelazowej Woli i dalej do Kampinosu i Leszna. Dzięki za pomoc!
 • Rada komornicza oddała 28 tys. zł Danucie Bińkowskiej z Sochaczewa. Łaskawcy. Po pól roku. Zapomnieli tylko jeszcze o odsetkach ustawowych. www.hotmoney.pl/Komornicy-zaplacili-kobiecie-z-nieslusznie-zajetym-kontem-a29214
 • j/w
 • Czy któraś z Was tam rodziła? jeśli macie jakieś doświadczenia to dajcie znać. Jestem z okolicy i chciałabym tam urodzić. W Sochaczewie panuje dziwna moda na porody w Warszawie i w sumie to nikt mi nie potrafi wytłumaczyć dlaczego. Znajome zwykle od razu zakładają, że pojadą do Warszawy, no i nie mam żadnego porównania. Dajcie znać, pozdrawiam :)
 • Modlin już mógł działać dawno, tylko jak zwykle prywata wzięła górę. Ale jako mieszkaniec tzw. aglomeracji warszawskiej już się przyzwyczaiłem... Chyba czas wyprowadzić się - chodzą słuchy, że we Wrocławiu jest normalnie (oczywiście jak na polskie standardy).
 • już za chwilę już za momencik , kadencja TD przestanie się kręcić/ zostało jeszcze 4 dni. Czy miotła wyczyszczona i odświeżona? Sochaczew i Nowy Dwór czeka na czarter z Łomianek.
 • Firmy typu PWC mocno mnie irytują. Sochaczew wydaje 260 tys. na to żeby PWC napisało, że lotnisko w tym miejscu to świetny pomysł. Dlaczego nie zrobić tego w urzędzie miasta, nie stworzyć zespołu do spraw zbadania tej sprawy, tylko wydawać 260 tys. na półroczną pracę kilku obiboków zwanych analitykami. Firmy typu PWC żerują na państwowych kontraktach, bo majązapewne wtyki tam gdzie trzeba.
 • Tak to jest w małych miastach na zadupiu...
 • Życzenia zdrowych,mile spedzonych Świąt Bożego narodzenia forumowiczom z Krakowa składa forum Sochaczew
 • W 15 oddziale Pko w Warszawie przeniesiono pracowników do Wołomina bez pytania ich o zdanie czy chcą dojeżdzać pół dnia do pracy ,tylko dlatego, że tam lokal będzie miej kosztował bank.Nie wierzę że pko nie stać na wynajęcie jakiegoś miejsca w Warszawie? Kto odpowiada za tą decyzję? Ciekawe gdzie przeniosą innych? Mówi się o Sochaczewie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?