Forum   stek z tuńczyka

stek z tuńczyka

(4 wyniki)
  • mam 2 spore kawałki upieczonego steku z tuńczyka (trochę takie suche sie zrobiły:( i chciałbym poprosić o radę - czy mogę COŚ z nimi zrobić? Jakąś sałatkę ? Moje kubki smakowe zniosą każde połączenie :)
  • właśnie takie nabyłam (pierwszy raz) i zastanawiam się, jak je zrobić. Mam zamiar usmażyć, ale chciałabym jakoś wcześniej zamarynować, albo zrobić z jakimś sosem. Macie jakieś ciekawe propozycje marynat albo sosów dobrze komponująych się z tuńczykiem?
  • -czekają,może będą jedzone dziś ,może jutro, czy powinnam je czymś potraktować aby im uprzyjemnić to czekanie /sól, pieprz?/, -czy mogę je smażyć bez użycia oleju , na suchej patelni teflonowej?/pytam,bo w ktorymś watku o tuńczyku wyczytalam,że na oleju/ - i jeszcze jak długo mogą leżakować takie filety przyniesione ze sklepu bez ryzyka, że się zepsują?
  • Widziałam ostatnio w sklepie stek z tuńczyka i chcałam kupić w celu upieczenia na ruszcie ale nie wiem czy będzie smaczny. Jest dość drogi więc wolałabym nie eksperymentować. Może ktoś ma doświadczenie w tym temacie i podzieli się litościwie z tuńczykową dyletantką.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?