Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      stomatologia

stomatologia

(3 wyniki)
    • Podczas kontroli stomatologicznej dentystka stwierdziła, że mam nieszczelne wypełnienie otwarła ząb po czym zdecydowała,że jest on tylko do leczenia kanałowego,(6+),ale u innego specjalisty, po 2 dniach ząb mnie rozbolał więc usunieto mi nerwy i zamknięto ząb, mam czekać na dalsze leczenie u jakiegoś super endodonty, ale mam termin dopiero za 8 tygodni i stąd pytanie czy mogę tak długo czekać, czy niczym to nie grozi czy lepiej wcześniej szukać innego lekarza? Z jednej strony wo...
    • Najlepiej przystojnego dentysty! ;) Na pewno super hiper świetnego, nawet rozchwytywanego do którego trzeba czekać. Ostatecznie może być kobietka, ale preferuje mężczyzn! :)))) Znacie kogoś kto tylko tym się zajmuje, czyli stomatologią estetyczną? Ratuuuunku! Mój ząb czeka! (w Warszawie)
    • Witam Kochani, Bardzo proszę i radę w kwestii fachowego stomatologa, który jest sprawdzonym specjalistą od koronek porcelanowych.Moje zęby mimo że są w miarę ok kolorystycznie, są bardzo słabe i co kilka miesięcy kwalifikuję się na generalny remont. Ani to przyjemne, ani tanie, więc stomatolog poradził mi założenie koronek.Jednak jest to dość kosztowna "impreza" stad chiałabym nie trafić na partacza. Będę ogromnie wdzięczna za Wasze opinie i adresy,wzgl telefony do dobrych stomat...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się