Forum Nauka i edukacja Matura O maturze
ZMIEŃ
      stomatologia

stomatologia

(28 wyników)
    • przeprawszam wiecie może czy można skladac podania na stomatologie i medycyne na UJ- jednoczesnie? ..bo nie wiem jak to z tymi testami jest...w tym samym dniu??
    • Dostałam się na stomatologię w tych miastach.Mam teraz dylemat, które z nich wybrać.Czy mógłby ktoś podzielić się wrażeniami o tych uczelniach? chodzi mi o atmosferę oraz umiejętności jakie da mi ukończenie którejś z nich. czyli generalnie proszę o poradę :)
    • hej wszystkie posty dotycza lekarskiego a kto idzie na stomatologie i gdzie?ja obecnie jestem niestety 300 pod kreska w białymstoku:( nie wiecie jak to bylo w zeszlym roku , mozliwe ze osoby kolo miejsca 300 sie dostaly na stomatologie:>
    • czy ktoś może ma namiary na uczelnie na której można prywatnie studiować stome?? hmm??? piszcie prosze!!!
    • Mam dylemat. Nie wiem co wybrać: lekarski na ŚUM, czy stomatologie na UJ. Dodam tylko że jestem z okolic Katowic więc samo miasto nie jest dla mnie minusem. Kraków z kolei też znam doskonale. Proszę poradźcie mi bo nie mam pojęcia co wybrać.
    • Proszę, piszcie co myślicie, 160 pkt. - mój wynik z matury, a problem polega na tym, że w Wawie nie można zarejestrować się i na lekarski i na stomatologię. Chcę studiować na lekarskim, ale złożyłem tylko do lublina, no a tam w zeszłym roku próg był wyższy niż w Wawie. Piszcie, gdzie jak sądzicie łatwiej się będzie dostać w tym roku z takim wynikiem: wawa lekarski czy wawa stomatologia. Za wszystkie sugestie szczerze dziękuję.
    • Nie wiem czy to w 100% prawda ale moja kumpela dzisiaj zawiozla papiery i dowiedziala sie ze na stomatologie (bo tam sie wybiera) nie am we wroclawiu nawet 1os/miejsce! Do konca przyjmowania papierow jeszcze 7 dni ale to i tak moim zdaniem dziwne. Czyzby Wroclaw nie byl rajem dla dentysow:> Pozdrawiam!
    • Wpisujcie się ci, którzy rezygnują z kierunku lekarsko - dentystycznego w AM Gdańsk. Dajcie mi nadzieję, że zwolni się wystarczająca ilość miejsc i mnie przyjmą:). Troszke jeszcze brakuje. Z góry dzięki wielkie:).
    • Hej, mam do was pytanie co wybralibyscie na moim miejscu? Papiery skladam na zagraniczne uczelnie i moim "wymarzonym kierunkiem" jest weterynaria,ale gdyby cos nie wyszlo to musze miec jakas alternatywe... Ja osobiscie wolalabym chyba zostac lekarzem a najbardziej psychiatra,ale to nie odpowiada mojej mamie ktora wolalaby stomatologie. Mi osobiscie stomatologia kojarzy sie z monotonnym dzien w dzien dlubaniem komus w buzi ( wybaczcie mi przyszli dentysci:P :-) ) a taki wetery...
    • Jak wyniki i gdzie się wybieracie?
    • i gdzie zdajecie?
    • czesc se.jest ktos moze w krakowie na stomatologii?? chcialabym sic do wroclawia, ale trzeba miec jakis studia rezerwowe... interesuje mnie sprzet, profesorowie, a takze czy jest ciezko. wiem, ze te studia sa z reguly bardzo bardzo ciezkie, ale pewne uczelnie wprost slyna z tego, ze wyrzucaja biedne dzieci po 3 miesiacach... jak jest w krakowie?
    • kto się wybiera i z jaką mniej więcej ilością pkt?? ;) pomyślnej rekrutacji życzę ;)
    • Witam jeśli znacie progi na Stome PŁATNĄ w całym kraju to podawajcie albo jeśli nie znacie a wiecie np ze wasz znajomy miał X punktów a sie dostał na PŁATNE to tez podajcie oraz gdzie.
    • teraz jest 200 p do łodzi.ja mam 198 zastanawiam się czy to jest możliwe ze ktoś zrezygnuje .jak jest tylko 20 miejsc to jest cień szansy ?jak to było w tamtym roku, próg na wieczorowe się obniżył ? pomocy :(
    • KTO SIE WYBIERA NA STOMATOLOGIE DO POZNANIA I NIE ZDAJE FIZYKI NA MATURCE???
    • Czy sądzicie 134 punkty wystarczą na ŚLAM w Zabrzu na kierunek lekarsko- dentystyczny? Jestem zrozpaczona... :/ Podobno nie można ubiegać sie o odwołanie do swoich wyników z matury. Jestem pewna, że źle mam policzoną biologię, jeżeli przykładowe odpowiedzi wystawione przez CKE z tego przedmiotu były poprawne, bo z nimi sprawdzałam wynik. Nie zgadza się... Ubiegam się o wgląd do swojej pracy, chociaż wiem, że w tym roku już mi to nic nie pomoże...
    • Czy ktoś się wybiera na Akademię Medyczną w W-wie na Wydział Dentystyczny? Tak się pytam ogólnie, bo nie wiem czy mam się bać duuuużej konkurencji... ;) A może kogoś takiego znacie, kto się niby tam wybiera, hmmm? p0zdRo aLL! / Czekam na Wasze wpisy...
    • a kto się wybiera na stomatologię w Białymstoku? ile macie punktów? tylko tak szczerze bez ściemy :) myślicie że się bardzo próg podniesie? ja mam 154 pkty razem i nie wiem czy mam duże szanse :|

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się