Forum Nauka i edukacja Studia Studia
ZMIEŃ
      stomatologia

stomatologia

(27 wyników)
    • czy po magisterce ze stomatologii można zrobić studia podyplomowe z czegoś innego np z biotechnologii lub chemii??? słyszłam gdzieś ze można tak zrobić ale nigdzie w necie nie mogę znaleść takich informacjii... prosze jeżeli ktoś z was ma jakiekolwiek pojęcie w tej sprawie albo słyszał że po jakims innym kierunku można tak zrobić to czekam na odpowiedz z góry wielkie dzieki:)
    • Powiedzcie mi proszę, na jakiej prywatnej uczelni we Wrocławiu można zstudiować stomatologię?
    • od tego roku studiuje na AM. Wszyscy wiemy ze droga do tej szkoly nie jest taka latwa. najpierw matura - biol+chem+fiz.. czekanie na wyniki.. rekrutacja.. zaciskanie zebow... i w koncu widzisz sie na liscie przyjetych:) potem dylematy gdzie ostatecznie pojsc.. i na jaki kierunek. w tym roku pierwsze progi byly wysokie, ale potem wszystko spadlo. ja mialam ogromny dylemat czy isc na medycyne czy stomatologie. Medycyna - wiadomo lekarz, ale 6 lat studiow, potem iles lat specjalizacji i st...
    • Czy na studiach stomatologicznych jest sekcja zwłok?? Jestem w 3 gimnazjum i przede mną wybór kierunku... Stomatologia wydaje się fajnym zawodem ale szczerze mówiąc obawiam sie tej sekcji... ;(
    • Jestem studentką 2 roku farmacji-dzienne. Jednak szczerze muszę przyznać, że nie jestem zachwycona tym kierunkiem(delikatnie powiedziane).Nie mam jeszcze wszystkich przedmiotów zawodowych(np.TPL,chemia leków, farmakologia)ale część już miałam(tzn. chemia analityczna,fizyczna,analiza instrumentalna)i stwierdzam że to istne koszmary. Nie wyobrażam sobie przyszłej pracy w laboratorium. Zastanawiam się nad zmianą kierunku i myślę o stomatologii. Czy są tutaj studenci stomatologii, chciałaby...
    • SZUKAM OSÓB CO SZŁY NA STOMATOLOGIĘ, CHCĘ WIEDZIEĆ CZY SIĘ JAKOŚ SPECJALNIE PRZYGOTOWYWAŁY (KURSY PRZYGTOWAWCZE ITP). DZIĘI
    • Który kierunek jest trudniejszy psychologia czy stomatologia?
    • Chciałabym zapytać czy jest ktos studiujący stomatologię na AM w Warszawie...chciałabym wiedziec...czy jest bardzo ciężko...W przyszłym roku zdaję maturę...i nie wiem co chce z życiu robić:/ Chciałabym żeby praca umożliwiała mi rozwój, dawała satysfakcję...ale żebym nie zarabiała 800 zł na miesiąc:/ wiec pomyślałam o stomatologii..boję się matury, utrzymania się na studiach..sama nie wiem co mam robić.Męczę się z tym już od dawna..Zależy mi na odp. bo od tego co bedę chciala robic...
    • co trzeba zdawać, jaki poziom, co brane jest pod uwagę (świadectwo?), jak to jest na tych studiach, jakie przedmioty dominują? będę wdzięczny za odpowiedź:)
    • witam, jestem z gdańska, zlozylam na stomatologie na amg i cmuj. dostane sie na obydwie uczelnie i zupelnie nie wiem gdzie isc? tutaj mam rodzine, przyjaciol, 'pelen komfort', nie musze sie martiwic wynajmem mieszkania, kosztami, napewno te 5 lat bedzie mniej stresujace dzieki oparciu bliskich itd.. z kolei cmuj kusi prestizem, krakow jest pieknym miastem a taki wyjazd wiaze sie z usamodzielnieniem.. jedak bede tam musiala liczyc kazda zlotowke. ponadto - slyszalam o fatalnej atmo...
    • Mam pytanie do osob, ktore sa studentami tego kierunku, ja obecnie studiuje politologie, jestem zdecydowana zrezygnowac aby przniesc sie na stomatologie, zawsze chcialam pojsc w strone medycyny lecz kierunki lekarskie sa "zbyt ogolne", mam stara mature i chcialabym sprobowac w listopadzie ubiegaac sie o indeks na AM w Wawie. Jak sie przygotowac do takich egzaminow? Wydaje mi sie, ze bedzie bardzo ciezko sie tam dostac i pewnie mam racje, ale chce sprobowac. Wiem ze beda tam egzami...
    • Jak sadzicie czy mozna studiowac stomatologie jako 2 kierunek, przy czym pierwszy jest na polibudzie? Czy za duzo cw, laborek, wykladow zeby dac rade?
    • czy ktos sie orientuje od ilu punktow przyjmowali na stomatologie w Szczecinie w zeszlym roku?
    • Hej, czy mógłby ktoś powiedzieć mi coś o stomatologii na Akademii Medycznej w Poznaniu? Interesują mnie m.in kryteria przyjęcia (co zdawać na maturze) i strukrura tych studiów... Czy ja jako uczennica II klasy biol-chem z średnią znajomością chemii mam jakiekolwiek szanse??? Proszę o obiektywizm :-)
    • ja sie wybieram wlasnie na ten kierunek to napiszcie mi prosze gdzie studiujecie i ile mieliscie punktów na maturze, bo nie wiem czy mam sznse jakiekolwiek nie zdajac fizyki
    • no wlasnie chcialabym znac plusy i minusy studiowania wlasnie tych kierunkow.POrownajcie je i ,na ktorych jest wiecej nauki,ktore sa ciekawsze itd itp
    • jakie byly progi punktowe w zeszlym roku na stomatologie w roznych miastach???
    • Witam, mam pytanie dotyczace studiuw stomatologicznych. Jezeli bym zdawala fizyke rozrzeszona i uzyskala z niej 0 ounktow, a z biol i chem mialabym tyle punktow ze spokojnie przebije prog przyjec mam mozliwosc sie dostac? czy ta fizyke musze zdac....?
    • mam taki problem... od zawsze interesowaly mnie przedmioty przyrodnicze jak chemia i biologia... i dlatego tez zdecydowalam sie na studia medyczne (dokladnie stomatologie)... za pierwszym razem sie nie dostalam, ale dostalam sie za drugim na dzienne... i szczerze powiem, ze to czego sie ucze jest naprawde w wiekszosci ciekawe i nie mam probelmow z przyswajaniem tej wiedzy, tyle, ze po dwa latach studiowania stomatologii zaczynam miec watpliwosci czy to jest zawod, ktory chce wykon...
    • Witam serdecznie. Mój 13-letni syn chciałby w przyszłości studiować medycynę. Jednakże interesują przedmioty ścisłe i możliwe, że zdecyduje sie na coś innego. Chciałabym wiedzieć, czy niezależnie od wybranej specjalizacji (np. stomatologia) obowiązują zajęcia z anatomii (chyba), gdzie przeprowadza się sekcję zwłok. Czy to jest nieuniknione? Jeśli tak, to pewnie wybierze architekturę. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się