Forum   streptococcus pneumoniae

streptococcus pneumoniae

(5 wyników)
  • u mojego dziecka w wymaznie z gardła wykryto te bakterie. Czy można je wyleczyć homeopatycznie? Córka jest w trakcie leczenia infekcji gardła. Coś tu poczytałam na forum ale jestem przerażona i nie wiem co robić. Bierze m.in. notakehl - czy on tu może coś pomóc (wymaz był robiony przed rozpoczęciem kuracji).
  • Czy to zarazliwa bakteria, czy mozna ją skutecznie wyleczyć, czy mozna z nią zyc? Co to jest?
  • Witam! U mojej 15 miesiecznej corki z pojsciem do zlobka zaczal sie okres chorobowy. Po kilku zachorowaniach poprosilam o zrobienie wymazu z nosa i okazalo sie, ze ma slynne Streptococcus pneumoniae (dwoinka zapalenia pluc). Od wczoraj podaje Malej Cedax, bedzie dostawac 10 dni, potem przerwa i znowu wymaz. Cedaxc jest antybiotykiem z grupy cefalosporyn trzeciej generacji, mam napisane ze ten szczep jest na to wrazliwy. Mozna tez bylo podawac Zinnat (z innej grupy antybiotykow)...
  • Mam pytanie: Czy ktoś spotkał się z bakterią o nazwie :streptococcus pneumoniae. Wyszło to z wymazu gardła. Mam przy tym bardzo wysokie OB 123. Martwie sie bo karmie dziecko i nie wiem czy to jest zarazliwe. Dopiero jutro ide do lekarza.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się