Forum   satysfakcja

satysfakcja

(13 wyniki)
  • nazwe ulrich podpieprzyl kumplowi co muzycznego fanzina szykowal
  • Czy ktoś słyszal coś o tym? Może współpracował? Dzisiaj znalazłam reklamę w Empiku, ale strona wygląda na dosyć nową i niepewną.
  • "Niezwykła kreacja! Bohater Kruszyńskiego nie jest ani kanalią (...)" - sądząc z opisu w recenzji jednak jest. Donosi, defrauduje pieniądze, by obracać nimi na swoją korzyść i żyje sobie szczęśliwie z poczuciem wewnętrznej satysfakcji. To nie jest opis kanalii? Co jeszcze bohater powieści powinien zrobić, by zdaniem autora recenzji zasłużyć na takie miano? Odgryzać głowy niemowlętom?
  • ktoś czytał ? jak oceniacie tą książkę ?
  • Podaj pierwotny (prehistoryczny) tytuł piosenki, która dzisiaj znana jest pod nazwą "Sympathy For The Devil". Jeśli nikt nie udzieli poprawnej odpowiedzi, podam ją, kiedy wątek znajdzie się poza pierwszą stroną forum. W innym przypadku gratulacje dla omnibusa. rozwiąż zagadkę - poczuj satysfakcję
  • W jaki sposób komponujecie muzyke ( mówie o tworzeniu muzyki a nie rymowaniu do bitu z komputera ) niezależnie od gatunku pod warunkiem że urzywacie instrumentów ?? Macie raczej zamysł w głowie , czy spontanicznie jak reka pójdzie a moze zgodnie z zasadami : " w szkole mnie uczyli że jeśli akord E to następny musi być taki żeby była harmonnia ...bleble" Gracie raczej w stylu muzyki której słuchacie ??
  • ktos wytrzymał do połączenia z Warszawą? Komu Polska dała 8,10,12 pkt? I kto ogłaszał - Orłoś jak zwykle? Czy moze wreszcie jakas ładna polka?
  • Saramonowicz to pozbawiony talentu karierowicz, który postanowił się wybić. Nie cofnie się przed żadnym chwytem, jaki mu to umożliwi. Na tego pana zwróciłem uwagę bodaj w 1995 przy okazji projekcji filmu Marzyńskiego "Sztetl" w Canal+, po której odbyła się w studio dyskusja z udziałem reżysera, głównego bohatera, pana Romaniuka, i dziennikarzy. Dzisiaj, po "Sąsiadach"Grossa łatwiej zrozumieć film Marzyńskiego, ale i w 1995 wystarczyła zwykła wrażliwość, by pojąć, o czym opowia...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?