wos

(22 wyniki)
  • Mam zamiar zdawac na maturze historie i wos. Doradzcie mi prosze jakie kierunki studiow mogłabym wybrac, aby pozniej znalezc prace?
  • szanse(5)

Jestem na 624 miejscu na ekonomii po pierwszej rekrutacji na Uni. Wroclawskim, maja przyjac 200 osob a rok temu zwiekszyli do 250> myslicie ze mam jakies szanse? ;/ z tego co wiem rok temu z tymi pkt bym sie dostala ostatecznie. Nie wiem, mam nadzieje ze czesc osob pojdzie na prawo badz UE... ;/
  • hej!! mam wlasnie pytanie ile % mieliscie z tych przedmiotow i dostaliscie sie na przawo UW w tamtym roku..;) pzdro
  • z jakim wymikiem z wosu dostaliscie sie na studia??? chec wiedziec czy wogole mam szanse dzieki z gory miloego sylwka
  • Co sądzicie o dzisiejszym egzaminie? Według mnie (i między innymi studentów II roku nauk politycznych UW) był całkiem trudny.Nie dziwiłoby mnie to specjalnie (w końcu testy układali pracownicy z WPiA), gdybym nie widziała wcześniej tegorocznej matury z wos (tam były pytania o Ewę Łętowską i Tadeusza Mazowieckiego, a na CEW np. o Ilkkę Laitinen). O ile poziom wczorajszego egzaminu centralnego z historii można porównać z nową maturą, to ja bym się nie ośmieliła porównywać nowej matury z w...
  • Witam, mam takie dosc ogolne pytanie do osob zorientowanych - jakie przedmioty trzeba bylo zdawac na maturze i na jakim poziomie oraz ile trzeba bylo minimum pkt zdobyc by sie dostac na prawo 1. w warszawie 2. w poznaniu 3. w lodzi 4. w krakowie 5. we wroclawiu Szukanie na stronach uniwerkow jest dosc klopotliwe a na pewno tutaj znajda sie osoby dla ktorych nie bedzie problemem udzielic mi informacji :) Pozdrawiam
  • Bardzo proszę o radę. Inetersuje mnie geografia, historia i WOS. I mam z tego powodu niebanalny problem, a mianowicie - na jakie studia mógłbym iść mając takie zainteresowania oraz jaki zawód mógłbym po nich wybrać aby mieć "pewną pracę" (wziąłem to w cudzysłowie, ponieważ jak wiemy w dziesiejszych czasach pewna praca jest jedynie fikcją). Bardzo proszą o odpowiedź i z góry dziękuje.
  • za rok zdaje mature i jestem w całkowitej rozsypce.niewiem co i jak i mysle, że mi pomożecie.Chodzi o to, że teraz powprowadzaono jakieś zmiany.Podobno można zdawac tylko jeden egzaim z przedmiotu obowiazkowego i 3 z dodatkowych na poziomie rozszerzonym.czy to prawda?Ja chce iśc na psychologie, prawo, archeologie albo dziennikarstwo, ale nie wiem co zdawać.Wiem, że na 100% jako przedmiot historie na poziomie rozszerzonym i jesli chce isc na arcgeologie to gegre jako pzredmiot dodatkowy...
  • mam pytanie jak obliczno punkty na administracji licencackiej? jakie przedmioty i poziomy brano pod uwage? musze sie upewnic bo chyba mi zle punkty policzyli (na moja niekorzysc) Prosze o szybka odpowiedz
  • Czy wie moze ktos jakie przedmioty i na jakich poziomach brali pod uwage? I jaki byl prog punktowy
  • wybór(4)

juz dziś wybierając kierunki maturalne trzeba sie nastwić na jakies kierunki ale mnie to strsznie męczy że takie decyzje najczęściej zapadają na podstawie nazw kierunku ...myślałam osobiście o socjologi, europeistyce , turystyce , a jakbym sie dostała na kulturoznastwo i na nic innego czemu nie .. brzmi ciekawie .. i moze jakas filologia tez spróbuje ... ahhh... a co wy o tym wszystkim myslicie? chciałabym cos takiego wybrać co bedziemi radość nieść ... ale co to ma byc .. nie wiem
  • w tamtym roku zdawalem mature ale z roznych przyczyn nie moglem rozpoczac studiow i wlasniee w tym roku chcialbym to zrobic:D i mam pytanie czy z tak zdana matura : polski r 46% wos r 70 rus p 70 dostane sie na dziennikarstwo i kom. spol. na umcs? wiem ze to trudno tak gdybac i wszystko zalezy od poziomu tegorocznej matury itd ale jak myslicie jest wogole sens czy zbyt slabo mi poszlo? prosze was o odp!)
  • Jest ktoś kto studiuje psychologię w łodzi? czy mam szansę dostać się tam przy zdawaniu przedmiotów na poziomie podstawowym? (polski, an, wos)? proszę o odpowiedź.
  • Gdzie przyjmuja na Ekonomie z zdawanym na maturze jedynie wosem? Musialbym zdawac tez matme? Co latwiej zdac matma czy wos.
  • może ktoś wie jaki był próg punktowy w tam tym roku?
  • Chcialam spytac jakie miliscie wyniki z NOWEJ MATURY i dostaliscie sie na studia(napiszcie na jakie i z jaka liczba punktow). Z góry dzieki
  • wiadomosci.onet.pl/1156069,11,item.html nie no paranoja jak można zrezygnować z wosu ?!?!?! z wiedzy o tańcu o kulturze jakiś szwedzki czy portugalski zrozumię ale wos ?!?!?!?!?!?!?? nie no politycy to ku....co zdawali fizykę!?!?!chemię!??!?!?!?PO !??!?!
  • ...(9)

witam...w LO wybrałem profil bio-chemiczny ale jednak okazało się to wielką pomyłką...;/jestem w drugiej klasie więc pasowałoby się zastanowić nad wybraniem studiów...chciałbym iść na politologię...wiecie może czy trzeba zdawać historię czy może WOS i jeżeli już to czy na rozszerzeniu czy wystarczy na podstawie...?pomóżcie bo jestem w potrzebie...:)
  • Czesc, mam szanse dostac sie na Uniwerek do Wroclawia na kierunek administracja (zlozylem na 5letnie magisterski i licencjackie) ? Moje wyniki to: hira: p 30%, r 44% niemiec: p 50%, r 41% polak: p 40%, r 33% wos: p 59%, r 30% Jak oceniacie te szanse?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się