Forum   zdławiony

zdławiony

(14 wyniki)
 • Zazwyczaj pojawiające się na forach posty dotyczą zdjęcia blokady, czy też "oddławienia" motocykla. Ja mam pytanie zgoła odmienne, wiem że można zablokować motocykl do pewnej mocy np. z 90km do 50km ale czy wówczas różnica w osiągach dotyczy jedynie prędkości maxymalnej czy również przyspieszenia motocykla? Ujawnię, że chodzi mi o suzuki GSX-600F, gdyż uważam, że jego moc jest nieco zbyt duża jak na pierwsze moto. Pozdrawiam
 • ...ogniska chorobowe w foliakach,więc zanosi sie że pomidorki spokojnie będą do końca wrześnie abo i dłuzej:).....Dorci pomidorki ,zaznaczam w nawiasie.
 • Proszę o pomoc i informację. Mam xx- 97 - gaźnikowego sciągniętego z Francji. Najpierw nie chciał wogóle zapalać normalnie, dławił się a jak zapalił to nie chciał wkręcić się na obroty. Przyczyną okazała się membrana, która została zabrudzona silikonem (poprzedni właściciel malował i uszczelnił kranik). Po wyjęciu ustawieniu "prowizorki" zrobiło się dużo lepiej, ale ciągnie tylko do 8000 obrotów na wyższych biegach tj. 3,4... na pierwszym i drugim ciągnie do 12000 ale opornie powy...
 • Obecnie trwa izarelska ofensywa przeciwko palestyńskim partyzantom. Izrael - jako państwo silniejsze, bogatsze i posiadające broń - ma wszelkie dane ku temu aby w tej wojnie palestyńsko-izraelskiej wygrać. Ciekawe czy czołgami zdławi do końca palestyński ruch oporu?
 • Józef Mackiewicz miał bardzo podobne spostrzezenia, z proroczą przenikliwością opisywał podobne ruchy i nastroje społeczne na ziemiach okupowanych w latach cztredziestych przez ZSRR; pisał w "Drodze donikąd" i "Nie trzeba głosno mówić" o tych samych mechanizmach. Gazeto, upomnij sie również o wielkiego polskiego pisarza!
 • wolnosci słowa mówił wczoraj rzecznik Kochanowski w TV "Puls" . Coraz to wiecej ludzi przeciwstawia sie politycznej poprawnosci ... .
 • Prawo musi być przestrzegane. Kto chce obalać rządy PIS-u, metodami demokratycznymi, niech obala sobie do woli, ma do tego prawo. Kto chce PIS obalać metodą medialnej nagonki, fałszywych oskarżeń, łamania prawa, przeszkadzania prokuraturze, i poprzez ostrzeganie przestępców, na żadną tolerancję liczyć nie może.
 • eniu Polaków w 1981 r.? Jaruzelski wprowadzając "stan wojenny" ratował nie Polskę przed interwencją ZSRR czy anarchią - ratował "towrzyszy" z PZPR, bo wówczas jeszcze nie byli gotowi dogadać się ze swoimi agentami (opozycja) by podzielic się władzą za swobodę stania się właścicielami III RP!
 • Tak trzymaj Wielki Aleksandrze! Trzymam za Ciebie kciuki! -- Frant - humor, satyra, krytka
 • CZESC KUPUJE GPZ-TE 500 I JEJ WŁASCICIEL CHYBA MNIE OSZUKUJE ZE TO OTWARTA WERSJA 60 KONIKÓW JAK NA TYLE TO COS SŁABO PRZYSPIESZA CZY GAŻNIKI POSZCZEGÓLNYCH WERSJI MAJĄ JAKIES OZNACZENIA?
 • poeta:Mordechaj Gebirtig Już wróciły!!! Już tu są!!!
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?