Forum   zdopingowany

zdopingowany

(5 wyników)
  • Przecież to propagowanie kibolstwa! Nie wierzę w to co widzę na stronach GW... Ciekawe czy osoby umieszczone na zdjęciu wyraziły zgodę na publikację ich wizerunku.
  • córka ma 15m-cy, karmię ją piersią kilka razy dziennie. Mała nadal budzi się w nocy, zazwyczaj ok 22.30 i 3 lub 4 nad ranem, bywa, ze ok.5 i wowczas jest dla mnei za pozno aby ja karmic, bo nie zdazylabym do pracy. Wiele osob nawet dopingujacych mnie w dlugim karmieniu namawia do zamienienia nocnego karmienia na wode sugerujac, ze dzieckow tym wieku juz powinno obyc sie bez jedzenia. dla mnie to ciut bez sensu, bo moze Mala budzi sie niekoniecznie z glodu a z checi przytulenia. ...
  • To dotyczy też oligarchii prawniczej w Bałymstoku. Białostocczanie też są za dostępem do prawników i konkurencji w branży prawniczej. Mamy jedno z ostatnich miejsc w Europie pod względem liczby prawników na 1000 mieszkańców. Tysiące zdolnych ludzi kończy studia prawnicze i na murze oligarchii prawniczej rozbija się ich kariera. Czas ukrócić praktyki "psa ogrodnika" i przyjmowaniu na aplikacje tylko dzieci prawników. To musi się zmienić!!! ------------------------------------------...
  • Pytanie na czasie jakie środki można stosować, aby poprawić jakość skoków? Vasiliew brał furosemid, ale nie jest to środek dopingujący, a lek na nadciśnienie powodujący odwodnienie organizmu( utrata wagi notabene jego wykrycie jest prawie niemożliwe ponieważ używanie tego leku objawia się li i jedynie niedoborem potasu). No więc jeżeli skoczek się chce dokoksować to co powinien zażyć, jeżli ktoś wie proszę o odpowiedź.
  • byłam dzisiaj na rowerku i było super! co prawda ledwo dojechałam do domu, ale i tak było cudnie. :)))) dobrze się czasem zmusić do wysiłku fizycznego - później człowiek się lepiej czuje fizycznie i psychicznie. :)))) za to na rolkach bym tyle nie przejechała. no, na zwykłych wrotkach to jeszcze może, ale rolki to już zbyt skomplikowana sprawa, przynajmniej dla mnie! :))))) pozdro.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?