Forum   zdrowy tryb życia

zdrowy tryb życia

(3 wyniki)
  • Od paru dni boli mnie tył głowy. Wczoraj zmierzyłam sobie ciśnienie, okazało się, że mam ponad 140 na 100. Rano miałam 141 na 183. Czy to jest za dużo? PS. Mam 38 lat, prowadzę raczej zdrowy tryb życia (nie piję, nie palę, biegam).
  • Hej, Tak sobie wymyśliłem, że może dałoby się zrobić PET odpłatnie, jako profilaktykę? Wiem, że to b. kosztowne, ale jakby ktoś chciał... to chyba jest to możliwe? Tylko w jakiej placówce? Bo podobno wykrywa wszelkie nawet najmniejsze nowotworowe zmiany chorobowe w organizmie, z zupełną skutecznością. I chyba to jest dość bezpieczne, nie? Co o tym myślicie? Może w prywatnych klinikach to też mają?
  • Ja juz tyle diet próbowałam że nawet nie jestem w stanie powiedzieć czy bylo ich 15 czy więcej!!! Tę Kopenhaską między innymi też sobie robiłam;) Wytrzymałam jakieś 2 - 3 dni (do czasu kiedy musiałam zjeść szpinak gotowany) i przerwałam ją, bo żal mi d...pę ściskał kiedy cała moja rodzinka jadła jakieś słodkości!!!Póżniej jeszcze próbowałam kilka diet ale lipa;) Zadnej nie dotrzymałam do końca, z tego powodu też że lubie sobie weiczorkiem czasami wypić lampkę winka czy grzane piwk...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?