Dodaj do ulubionych

Jestem dumna...

19.06.20, 01:21
­čĆ│´ŞĆÔÇŹ­čîł Aldona Relax to ikona polskiej queerowej sceny muzycznej. Sprawd┼║cie, co ma do powiedzenia nt. dumy w specjalnie na t─Ö okazj─Ö przygotowanej scenicznej stylizacji.

www.facebook.com/lgbt.kph/videos/554212762122483/UzpfSTE2NDU3MzUzNTg5NzEyMjQ6MjY3ODY1ODc1NTY3ODg3NA/
i komentarz:

Raz proz─ů, raz rymem - walczymy z propagandowym re┼╝imem

Podpatrzy┼éem na Lemingopedia. Na ko┼äcu filmiku jest: UDOST─śPNIJ, no to se pomy┼Ťla┼éem: udost─Öpni─Ö! A co mi tam!

Wprawdzie nie widzicie mnie teraz, ale posmarowa┼éem sobie kolana mas┼éem, wcisn─ů┼éem sobie pietruszk─Ö w ucho, baterie od pilota wcisn─ů┼éem sobie w nos, a gdzie sobie og├│rka wcisn─ů┼éem to nawet nie pytajcie bo nie wypada. I wiecie co?

I ja te┼╝ jestem dumny!

I chc─Ö ┼╝eby ca┼éy ┼Ťwiat wiedzia┼é, ┼╝e JESTEM DUMNY!

To dla mnie niezwykle istotne, żeby jak najwięcej osób dowiedziało się, że tak jak teraz tu stoję, z tymi bateriami w nosie i ogórkiem tam gdzie nie wypada - to JESTEM DUMNY!

To dla mnie kluczowe, ┼╝eby ca┼éy ┼Ťwiat si─Ö dowiedzia┼é. O tej pietruszce, o tych bateriach, o tym og├│rku i o mojej DUMIE.
Obserwuj w─ůtek
        • m.maska Re: Jestem dumna... 19.06.20, 13:15
          Przyznam sie, ze mnie takie cos nawet na scenie kabaretowej nie smieszy... to sa takie nic nieznaczace ktosie z wielkim parciem na szklo, sukces, kariere, zaisnienie, ze gotowe to jest wypelnic nocnik wlasnymi odchodami i sie nimi potem oblepic - zeby tylko ktos o nich mowil... albo ukrasc cudze dzielo i oddac na konkurs, zeby potem szczycic sie nagroda - no nie za wlasne przeciez, tylko za cudze a wlasciwie za plagiat - i takim czyms zaspokajaja swoje niespelnione ambicje. To forma ekshibicjonizmu...
          • al-szamanka Re: Jestem dumna... 19.06.20, 14:19
            m.maska napisała:

> Przyznam sie, ze mnie takie cos nawet na scenie kabaretowej nie smieszy... to s
            > a takie nic nieznaczace ktosie z wielkim parciem na szklo, sukces, kariere, zai
            > snienie, ze gotowe to jest wypelnic nocnik wlasnymi odchodami i sie nimi potem
            > oblepic
            - zeby tylko ktos o nich mowil

O "urok" cuchnacej slawy tez im chodzi, ale mysle, ze jezeli juz g... ubijaja, to i oblepiec sie nim lubia.

... albo ukrasc cudze dzielo i oddac na k
            > onkurs, zeby potem szczycic sie nagroda
            - no nie za wlasne przeciez, tylko za c
            > udze a wlasciwie za plagiat - i takim czyms zaspokajaja swoje niespelnione ambi
            > cje. To forma ekshibicjonizmu...

Nooooo, tacy ludzie to juz ponizej wszystkiego. Gdybym takie cos zrobila, nawet bedac w jakims niesprecyzowanym i nieznanym nauce epizodzie zaburzenia psychicznego, to potem wstydzilabym sie spojrzec kazdemu czlowiekowi w oczyÔÇŽ ale takie elementy sa na tyle bezczelne i bez honoru, ze nie krepuja sie pouczac porzadnych ludzi i wytykac im jakies pokretnie wyimaginowane wady.
        • rena-ta49 Re: Jestem dumna... 19.06.20, 17:30
          a74-7 napisał:

> Cio to, cio to?
          > Rafalala nam przytyla ???

Chyba troszku" się przytyło Rafalalismilesmile
          https://pbs.twimg.com/media/EaukA_WWoAYH3Ky?format=jpg&name=small
          Ja co┼Ť innego zauwa┼╝am,nikt z nich nie grzeszy urod─ů. ┼╗eby przykry─ç brzydot─Ö robi─ů z siebie jeszcze wi─Öksze maszkary?
          • al-szamanka Re: Jestem dumna... 19.06.20, 17:47
            rena-ta49 napisała:

> a74-7 napisał:
            >
            > > Cio to, cio to?
            > > Rafalala nam przytyla ???
            >
            >
            > Chyba troszku" się przytyło Rafalalismilesmile
            > https://pbs.twimg.com/media/EaukA_WWoAYH3Ky?format=jpg&name=small
            > Ja co┼Ť innego zauwa┼╝am,nikt z nich nie grzeszy urod─ů. ┼╗eby przykry─ç brzydot─Ö r
            > obi─ů z siebie jeszcze wi─Öksze maszkary?

A wiesz, ┼╝e chyba masz racj─Ö... i w takim przypadku by┼éby to wyj─ůtkowo zwyrodnia┼éy mechanizm obronny... no ale jaki┼╝ inny potrafi─ů takie "okazy" wynale┼║─ç.
          • a74-7 Re: Jestem dumna... 19.06.20, 18:45
            Mamy sporo gejowskich klubow, sa tez kluby gdzie drag queens sie produkuja , ale dzieje sie to za zamknietymi drzwiami .Przebieraja sie za scena i nie paraduja po ulicach przebrane za lale na wysokiej platformie.Akt zazyczaj prezentuje witty dowcip z duza dawka humoru i ironii.Mam swojego ulubienca
            Paul O'Grady
            https://asset.stagefaves.com/professional/paul-o-grady_5d569eda.JPG
            aka Lily Savage
            https://i2-prod.mirror.co.uk/incoming/article8625809.ece/ALTERNATES/s615/Lily-Savage-in-Blankety-Blank.jpg
            RuPaul( American) and Australian 's Dame Edna Everage
            To juz starsza generacja, ktora tak bardzo sie nie zdegenerowala ,nie szlajala po ulicy ulicy.Nie uwazala ze zabrania sie im jakichs" ludzkich" praw do bycia gejem.
            • rena-ta49 Re: Jestem dumna... 20.06.20, 09:47
              I o to chodzi,ze prawdziwi geje nie lataja po ulicach z gołymi dopami.
              Tu m├│wi o tym gej,m├│wi ,ze te pajace im szkodz─ů:
              www.youtube.com/watch?time_continue=831&v=Rc_wveLkOqA&feature=emb_logo
      • al-szamanka Re: Jestem dumna... 22.06.20, 06:50
        m.maska napisała:

> ÔÇ╝´ŞĆJe┼Ťli Trzaskowski wygra wybory, ci panowie 14 pa┼║dziernika b─Öd─ů obchodzi─ç Dzi
        > eń Nauczyciela!
        >
        > https://s12.directupload.net/images/user/200620/3ktthb74.jpg
        >

A skad wiesz, ze to panowie, na czole nie maja tego wypisane. Moze to jakas trzydzista osma plec, albo jakas jeszcze nie wynaleziona!
        • rena-ta49 Re: Jestem dumna... 22.06.20, 14:08
          al-szamanka napisała:

> m.maska napisała:
          >
          > > ÔÇ╝´ŞĆJe┼Ťli Trzaskowski wygra wybory, ci panowie 14 pa┼║dziernika b─Öd─ů
          > obchodzi─ç Dzi
          > > eń Nauczyciela!
          > >
          > > https://s12.directupload.net/images/user/200620/3ktthb74.jpg
          > >
          >
          > A skad wiesz, ze to panowie, na czole nie maja tego wypisane. Moze to jakas trz
          > ydzista osma plec, albo jakas jeszcze nie wynaleziona!
          >
          >

To musz─ů by─ç panowie,wzgl─Ödnie kobiety,bo odk─ůd mamy pandemi─Ö koronawirusa ,to nie wspomina si─Ö nic o tym
          by chorowa┼éy jakie┼Ť inne p┼écie. Wspomina sie tylko o kobietach i m─Ö┼╝czyznach.

Popularne w─ůtki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si─Ö

Nakarm Pajacyka