Dodaj do ulubionych

Pilne, znaleziono psa!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.11, 11:24
W dniu dzisiejszym w okolicach ul. Reja znaleziono młodą suczkę mieszaniec amstafa. Pies bardzo przyjazny i ładny, czeka na swojego właściciela lub rodzinę zastępczą. Przykro mówić, ale suczka była przywiązana do płotu ogrodowego,więc nie wiem czy właściciel się o nią upomni :(
Sprawa bardzo, bardzo pilna, suczka nie może przebywać długo w moim domu bo mam własną szczenną suczkę!!!!!!!
PILNE!!!! Jak psina nie znajdzie domu będę musiał oddać ją do schroniska, psinka taka fajna,że serce pęka!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: znalazca Re: Pilne, znaleziono psa!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.11, 11:49
      do góry
      • Gość: gosc Re: Pilne, znaleziono psa!!! IP: *.walbrzych.vectranet.pl 02.06.11, 13:17
        Jak nikt sie nie zglosi to sprobuj jeszcze w Strazy Dla Zwierzat.
      • Gość: Jaonna Re: Pilne, znaleziono psa!!! IP: *.centertel.pl 20.09.13, 16:57
        mi zagineła suczka amstafka mieszna 2 lata skończyła w sierpniu.moge prosić o zdjęcia na www.joasienia@op.pl
    • Gość: r Re: Pilne, znaleziono psa!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.11, 13:20
      Może ktoś na chwilę zostawił tam psa, bo nie mógł go ze sobą zabrać do sklepu czy w inne miejsce. Myślenie nie boli.
      • Gość: znalazca Re: Pilne, znaleziono psa!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.11, 14:19
        Nie mógł nikt jej zostawić na chwilę, w pobliżu nie ma żadnego sklepu a ogród do którego ogrodzenia została przywiązana znajduje się w głębi podwórka, poza tym pies skomlał i wył dłuższy czas zanim zabrany został do domu i nakarmiony. Nie znam tego psa, a powinienem jeżeli byłby z tej okolicy, wiadomo psiarze widują się na spacerach. Pies jest bardzo spokojny, będąc w domu zachowywał się bardzo poprawnie, nie nabrudził, nie był agresywny ani do ludzi ani do mojego psa chociaż to też suka. Myślę, że jest to stworzenie skrzywdzone przez człowieka a nie odwrotnie.
    • Gość: kynolog Re: Pilne, znaleziono psa!!! IP: 87.105.201.* 02.06.11, 14:07
      Mieszaniec amstafa - bardzo fajna,aż serce pęka, pewnie pogryzła właściciela.
      • Gość: ona Re: Pilne, znaleziono psa!!! IP: *.walbrzych.vectranet.pl 03.06.11, 17:00
        Pies ma taki charakter na jakiego go człowiek wychowa nie każdy bull pitbull czy amstaf to rasowy morderca . Sama mam takiego psiaka i krew mnnie zalewa kiedy ludzie tak reagują na mojego przyjaznego i bardzo posłusznego psiaka podczas gdy gryzące małe kundle na ulicy na nikim nie robią wrażenie . Więc apeluje do ludzi przygarnijcie sunie !
    • Gość: anitka Re: Pilne, znaleziono psa!!! IP: *.play-internet.pl 03.06.11, 18:03
      WŁAŚCICIELU PSA...są inne sposoby na pozbycie się psiaka, mozna go oddac w czyjes dobre ręce badz do schroniska - lepiej było by mu z pewnością tam niz w rekach takiego skonczonego krety** jakim jestes Ty. Ta mała bezbronna istota nie zasługuje na takie traktowanie. a Ty jako przedstawiciel homo sapiens nastepnym razem uzyj mozgu, chec posiadania psa to nie wszytko jak widac potrzeba czasu na wychowanie go. Mam nadzieje ze nie bedziesz mial nigdy dzieci bo strach pomyslec co z nimi zrobisz jak Ci dokucza, albo znudza...
      • Gość: :P Re: Pilne, znaleziono psa!!! IP: *.play-internet.pl 03.06.11, 18:55
        No po wacku fest ten ktoś to przeczyta :P Ale może sprawisz, że ktoś inny zmieni zdanie i podczas wyjazdu na wakacje nie wywali psa na ruchliwej drodze, tudzięż przywiąże...
      • Gość: kynolg Re: Pilne, znaleziono psa!!! IP: *.18.111.lan.e-wab.pl 04.06.11, 09:39
        Słuszna zjebka, następny gość , nauczony doświadczeniem poprzednika, przywiąże pupilka do drzewa w lesie.
        • Gość: Pati Re: Pilne, znaleziono psa!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.11, 12:55
          Podejdź do weterynarza i sprawdź czy nie ma wszczepionego czipa.Pies tej rasy raczej powinien mieć.
          Swoja drogą to przykre,że w okresie wakacyjnym tyle psiaków traci domy.Ja od 31 maja też zostałam właścicielką :"podrzutka".Ktoś bezczelnie przełożył szczeniaczka owczarka niemieckiego przez płot do mojego ogrodu.W pierwszej chwili też chciałam go oddać do schroniska ale w efekcie końcowym dzień później był już zaszczepiony,dostał imię i zyskał nowy dom.Za m-c go zaczipuję żeby mi później żadna łajza,która sobie przypomni po wakacjach,że miała kiedyś takiego pieska i jej niby zaginął nie przyszła i nie zechciała stwierdzić,że jej psa ukradłam.Dodam,że też mam suczkę owczarka niemieckiego i to już niemłodą ale zaakceptowała go i już zostanie.Ze schroniska znowu mógłby trafić w nieodpowiednie ręce bo jest teraz mały i słodki,a potem na ulicę bo urósł za duży.Niektórzy ludzie są nieodpowiedzialni i nie powinni byc nazywani mianem człowieka.
    • Gość: gosc Re: Pilne, znaleziono psa!!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.02.12, 20:20
      z miłą checia bym tak wlasciciela tej psiny przywiązał... w samych gaciach na godzine chociaz...ciekawe jak by sie zachowywał....jak spotkam takiego który tak robi bede musial sprobowac:D
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka