Gość: :) IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.06.11, 23:28 Młody mężczyzna poszukuje pracy na wakacje dyspozycyjny energiczny posiada prawo jazdy kat B Kontakt: riviks93@gmail.com Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Sakishiro Re: Praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.11, 11:48 raczej nie tutaj od tego sa portale pracy. a po 2 mało kto zatrudni cie na 2 miechy!!! spróbuj te Biskupice Lg i inne bajery tam biora kogo popadnie,:)raczej tylko tam masz szanse Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaaaaaaa Re: Praca IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.06.11, 12:26 nawet tam nie wezmą jak na tak krótki okres czasu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hj Re: Praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.11, 21:09 Cempol, tam malo kto dluzej pracuje ;] Odpowiedz Link Zgłoś