IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.06.11, 23:28
Młody mężczyzna poszukuje pracy na wakacje dyspozycyjny energiczny posiada prawo jazdy kat B

Kontakt: riviks93@gmail.com
Obserwuj wątek
    • Gość: Sakishiro Re: Praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.11, 11:48
      raczej nie tutaj od tego sa portale pracy. a po 2 mało kto zatrudni cie na 2 miechy!!! spróbuj te Biskupice Lg i inne bajery tam biora kogo popadnie,:)raczej tylko tam masz szanse
      • Gość: aaaaaaaaa Re: Praca IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.06.11, 12:26
        nawet tam nie wezmą jak na tak krótki okres czasu
    • Gość: hj Re: Praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.11, 21:09
      Cempol, tam malo kto dluzej pracuje ;]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka