Dodaj do ulubionych

Serwis komputerowy Poznań - Naprawa komputerów

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.12, 00:46
Serwis komputerowy - Pogotowie komputerowe - Naprawa komputerów Poznań - Odzyskiwanie danych

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę sprzętu komputerowego (komputerów, laptopów, drukarek, skanerów, urządzeń sieciowych, nawigacji samochodowych GPS itp.) obejmującą m. in: serwis komputerowy.

- instalacja i aktualizacja systemów operacyjnych oraz oprogramowania,
- zabezpieczanie komputerów (przed wirusami, niepowołanym dostępem, atakami sieciowymi),
- instalacja, modernizacja i naprawa komputerów i osprzętu,
- przegląd i diagnostyka komputerów,
- oczyszczanie systemu i usuwanie szkodliwego oprogramowania (m. in. wirusów, rootkitów),
- odzyskiwanie danych (skasowanych lub utraconych) z dysków twardych, pendrive'ów, kart pamięci SD (np. z telefonów, aparatów fotograficznych), porysowanych płyt CD i DVD,
- konfiguracja i diagnostyka połączeń sieciowych - przewodowych i bezprzewodowych (WiFi).

Nasze pogotowie komputerowe dojedzie do Klienta na terenie Poznania lub okolic i błyskawicznie rozwiąże problem na miejscu. W przypadku większych awarii pobierze sprzęt do naszego serwisu komputerowego a następnie odwiezie go po naprawie.

Zadzwoń do nas: 889-967-056 lub odwiedź naszą stronę kodit.pl

Przystępne ceny - Dla studentów oferujemy rabat 10%.
Opłata pobierana jest tylko za wykonaną usługę.
Obserwuj wątek
    • net_marika Re: Serwis komputerowy Poznań - Naprawa komputeró 15.09.12, 22:37
      A ja polecam inny serwis komputerowy - szybko i skutecznie naprawiają komputery. Ostatnio oddałam im laptopa i wrócił jak nowy:) Polecam: www.serwis-komputerowy-poznan.pl/naprawa_komputerow.html
    • Gość: Piotr Re: Serwis komputerowy Poznań - Naprawa komputerów IP: 93.154.132.* 21.05.13, 15:35
      Oddałem swojego lapka do Kodit i jestem zadowolony. Wszystko wyjaśnili i dali raport, gdzie czarno na białym napisali, co było robione i za ile. To jest wielki plus w porównaniu do innych serwisów. Cena też przystępna i bardzo miła obsługa, która rozumie, że nie wszyscy znają się na komputerach.
      Podsumowując wielki pozytyw dla Kodit. Szybko, fachowo i za rozsądną cenę.
    • Gość: KodIT Re: Serwis komputerowy Poznań - Naprawa komputeró IP: 150.254.92.* 22.05.13, 12:09
      Nowy telefon:
      788-788-161
      KodIT Usługi Informatyczne
      Poznań, os. Stefana Batorego 49

Naprawa komputerów stacjonarnych i laptopów Poznań

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka