Dodaj do ulubionych

już za parę dni, za dni parę... :-)

12.07.05, 09:06
Hej, witam wszystkich wesoło z Krakowa! Na początek mała uwaga - zmieniłam
nicka od ostatniej mojej bytności tutaj (przedtem kkk69) i trochę może to
wprowadzać zamieszania, ale nick to nie osoba, a ja to nadal ja (mam
nadzieję). No więc chciałam tylko powiedzieć, że już w s o b o t ę (!!!)
wyjeżdżamy. Kwatera i gospopodarze Misi czekają, Roztocze czeka, no po
prostu: WAKACJE! Czy widzieliście dzisiejszy dodatek do Wyborczej? Jak na
zamówienie Roztocze smile Roztocze mnie osaczyło od jakiegoś czasu i aż się
boję, czy sprosta naszym wygórowanym już teraz oczekiwaniom. I jeszcze
jedno... wszyscy wokół nam zazdroszczą. J e d y n ą reakcją na naszę
oświadczenia, że wakacje spędzamy w tym roku na Roztoczu jest zawsze i
niezmiennie: "macie super. Tam podobno jest pięęęknie... mmmm" I ja żyję tą
nadzieję co dzień bardziej. Pozdrawiam wszystkich, Kasia
Obserwuj wątek
    • ubott.1 Re: już za parę dni, za dni parę... :-) 12.07.05, 10:38
      Ja także Cie Kasiu pozdrawiam i zycze super wakacji !
    • czuk1 Re: już za parę dni, za dni parę... :-) 12.07.05, 11:05
      Trzymam kciuki za Roztocze, by nie zawidło Twoich oczekiwan.
      Proponuję odpoczywac wybierajac z Przewodnika ciekawe obiekty, rezerwaty,
      obszary, miasteczka, zjawiska, pamiątki. Będzie więcej wrażeń i korzyści.
      Jedno jest pewne, że będziesz tu miała cieplej (taka część kraju) i chlodniej
      (jest gdZie się skryć - kompleksy leśne) i mokrzej (sa akweny do kapieli).
      Wszystko zalezy jednak od Twojego Towarzystwa i Gospodarzy w Borowinie.
      A to już jest "dobre", zaklepane.
      m
    • blotniarka.stawowa Re: już za parę dni, za dni parę... :-) 12.07.05, 12:47
      Kasiu, ode mnie tez - swietnego urlopu!
      I prosze o relacje jak juz bedzie po...
      Pozdrowienia.
      • pioxi40vol Re: już za parę dni, za dni parę... :-) 12.07.05, 15:48
        mysle ze sie napewno bedzie podobac proponuje odwiedzic Hamerniesmile)
    • users1 Re: już za parę dni, za dni parę... :-) 12.07.05, 21:20
      W tym czasie też zamierzam być na Roztoczu wink))
      w.2
      • miet.b Brzmi to jak propozycja 12.07.05, 22:00
        polowania na Kasię
        • blotniarka.stawowa Users - mysliwy 12.07.05, 22:05
          ... poluje z kamera: Kasiu, jak wpadniesz na Usersa, prosimy o wdzieczna poze i
          usmiech! Moze zamiesci Cie na swoim roztoczanskim blogu smile
          • users1 Re: Users - mysliwy 13.07.05, 06:14
            O cóż mnie podejrzewacie? wink))). Roztocze przecież nie jest takie małe. Pisałam
            już wcześniej gdzie się wybieram, choć przyznam że Józefów leży na mojej
            trasie. Obiecuję że po powrocie zdjęć na blogu będzie dużo, czy będzie na nich
            Kasia?....
            wink))
            w.2
    • kasiamaga Re: już za parę dni, za dni parę... :-) 13.07.05, 10:19
      Nooo, tak. Na Roztocze wybieramy się sporą grupą, myślę że stanowić będziemy
      dość malowniczy i wdzięczny obrazek...na tle spokojnej, roztoczańskiej
      przyrody wink
      P.S. jeszcze tylko dwa dni!!!!
      Pozdrawiam ze słonecznego tym razem Krakowa, Kasia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka