Hej, witam wszystkich wesoło z Krakowa! Na początek mała uwaga - zmieniłam
nicka od ostatniej mojej bytności tutaj (przedtem kkk69) i trochę może to
wprowadzać zamieszania, ale nick to nie osoba, a ja to nadal ja (mam
nadzieję). No więc chciałam tylko powiedzieć, że już w s o b o t ę (!!!)
wyjeżdżamy. Kwatera i gospopodarze Misi czekają, Roztocze czeka, no po
prostu: WAKACJE! Czy widzieliście dzisiejszy dodatek do Wyborczej? Jak na
zamówienie Roztocze

Roztocze mnie osaczyło od jakiegoś czasu i aż się
boję, czy sprosta naszym wygórowanym już teraz oczekiwaniom. I jeszcze
jedno... wszyscy wokół nam zazdroszczą. J e d y n ą reakcją na naszę
oświadczenia, że wakacje spędzamy w tym roku na Roztoczu jest zawsze i
niezmiennie: "macie super. Tam podobno jest pięęęknie... mmmm" I ja żyję tą
nadzieję co dzień bardziej. Pozdrawiam wszystkich, Kasia