Dodaj do ulubionych

Problem z oknem w mini salonie

03.12.13, 15:27
Witam,

Mam problem z pomysłem na to okno, jego wymiary to: 175 cm wysokość razem z ramą oraz 46 cm szerokość jednego skrzydła . Jak radzicie - czy lepiej delikatne zasłony czy może rolety dzień noc w kolorze zbliżonym do ściany na przeciwko okna czyli kolor Fuschia (farba beckers)?

zdjęcie okna znajdziecie tu:
fotoforum.gazeta.pl/photo/6/dh/rj/ghwr/5WyNeaRKMmLTyL8hrB.jpg
oraz:
fotoforum.gazeta.pl/photo/6/dh/rj/ghwr/a7QJ9nyHi00ru2YM7B.jpg
Byłabym wdzięczna za wszelką pomoc i sugestie!

Obserwuj wątek
    • wnetrza.24.com Re: Problem z oknem w mini salonie 05.12.13, 11:18
      Witaj,

Nie widać reszty pokoju, ale wydaje mi się, że można ciekawie zaaranżować ścianę, jeżeli doda się na niej proste firany (bez żadnych wzorów) i po bokach ładne proste zasłony (np. na kółkach), pasujące lub podkreślające styl, który chciałabyś osiągnąć. Taki rodzaj dekoracji okien pasuje zarówno do wnętrz minimalistycznych jak i glamour czy klasycznych, a dodatkowo poprawia akustykę w pomieszczeniu. Proste zasłony rozpraszają światło w ciągu dnia, więc w takich wnętrzach jest przyjemniej. Na samym oknie możesz zupełnie osobno zamontować rolety, ale tylko jako odgrodzenie przed okiem sąsiadów, ponieważ tego typu rozwiązania są bardziej techniczne, wyjątkiem są tu rolety z nadrukowanym wzorem, ale wydaje mi się, że w tej przestrzeni nie wyglądałyby dobrze. Polecam przejrzeć artykuł dotyczący dekoracji okien, w którym jest wiele przykładów i zdjęć:
      wnetrza24.com/news-inf/28/firany-vs-zaluzje-czyli-jaka-wybrac-dekoracje-na-okna.html

lub obejrzeć na naszej stronie projekty salonów i jadalni (w stylach zarówno nowoczesnych jak i klasycznych glamour czy skandynawskich) aby zobaczyć przykłady.

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

------
      GOTOWE I INDYWIDUALNE PROJEKTY WNĘTRZ - wnetrza24.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka