Dodaj do ulubionych

do Emigrant'a_RFN

IP: green.d* / 10.9.60.* 05.09.03, 14:06
Przed przyjazdem do Polski zapowiadałeś wizytę w Urzędzie Miasta i złożenie
propozycji kontaktu inwestycyjnego.
Co z tego wyszło ?
Obserwuj wątek
    • coloquez Re: do Emigrant'a_RFN 05.09.03, 15:03
      a no właśnie?? Był taki problem kiedyś, pamiętam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka