Dodaj do ulubionych

Dobry prawnik od rozwodów.

14.05.08, 21:59
Macie jakieś namiary na dobrego prawnika od rozwodów w piotrkowei??
Jakie ceny za za samą rozmowę i wskazówki bez obecności na sprawie??
Bardzo dziekuję za odpowiedzi.
Obserwuj wątek
          • majkel01 Re: Dobry prawnik od rozwodów. 28.05.08, 18:21
            niekoniecznie. Do wyboru jest jeszcze kilku skutecznych i tańszych adwokatów.
            Podaję nazwiska
            adw. Małgorzata Kozłowska
            adw. Jolanta Uniszewska
            adw. Karina Marzec
            adw. Tomasz Mastalerz

... i może tyle wystarczy.
            Tak na marginesie to do sprawy o rozwód adwokat wcale nie jest potrzebny.
                • ucecuce Re: Dobry prawnik od rozwodów. 29.05.08, 20:05
                  majkel01 napisał:

> wiem co mówię (piszę). W zdecydowanej większości spraw o rozwód adwokat jest
                  > zupełnie zbędny, a czasami wręcz nawet przeszkadza.

Jest akurat na odwrót. Tylko tam adwokat jest zbędny, gdzie rozwodzący się
                  postanowili, że wnoszą o rozwód bez orzekania o winie stron i są zgodni co do
                  podziału wspólnego majątku. W przeciwnym razie - osoba pozwana, bez adwokata,
                  przegra przed sądem z kretesem! Większość zaś par nie rozstaje się w zgodzie.
                  Dlatego bez obrońcy, ani rusz! A jeszcze gdy w grę wchodzi postanowienie co do
                  sposobu sprawowania opieki nad małoletnimi dziećmi - to już w ogóle bez adwokata
                  nie pociągniesz. Nowakowska-Góra rządzi!
                  • majkel01 Re: Dobry prawnik od rozwodów. 30.05.08, 19:43
                    piszesz absolutne brednie. Adwokat w zdecydowanej większości przypadków nie jest
                    potrzebny do niczego. Ludzie się przyzwyczaili że adwokat być musi, podczas gdy
                    dowodowo rozwód jest chyba najprostszą z możliwych rozpraw. I nieprawdą jest że
                    obecność adwokata coś zmienia. Tzn. często zmienia ale na niekorzyść stron
                    ponieważ namawiają często do bzdurnych roszczeń przeciągając niemiłosiernie
                    proces, który mógłby się zakończyć na jednej rozprawie.
                    Nauka radziecka zna i takie przypadki kiedy osoby nie posiadające adwokatów
                    wygrywały z osobami które takiego osobnika posiadały.
                    Dodam że absolutną nieprawdą jest że większość par nie rozstaje się w zgodzie.
                    Natomiast kwestia opieki nad dzieckiem to bardzo łatwa sprawa. Adwokat
                    zdecydowanie nie jest potrzebny. Jeśli nawet to są też inni, wymienieni wyżej,
                    zdecydowanie można ich polecić, no i w kieszeni się coś niecoś zostanie.
                    Naprawdę lepiej się dobrze zastanowić czy brac adwokata czy nie. Różnica to
                    kilka tysięcy PLN.
      • malwina55 Re: Dobry prawnik od rozwodów. 26.03.19, 14:08
        Polecam Adwokat Annę Marie Burska z Łodzi tel. 664 365 410,www.adwokatweb.eu. Dojechała na moja sprawę do Piotrkowa i jest to najlepszy adwokat od rozwodów z tego co wiem z kraju. Nie ma Co brać adwokata z Piotrkowa czy Tomaszowa. Wiem bo sama zmieniłam. To nie to samo co adwokat z dużego miasta. Poza tym sad 2 instancji jest w Łodzi więc jak przyjdzie do odwołania A to przecież często się zdarza to i tak trzeba będzie szukać kogoś z Łodzi.
        • kgb1932 Re: Dobry prawnik od rozwodów. 24.03.20, 18:19
          ... to dziecko z "mlekiem pod nosem". Kolejny wypust "LEX GOSIEWSKI". Ta osoba nic nie znaczy na piotrkowskim terenie, podobnie na łódzkim...W robotniczym mieście Łodzi jest ponad 1200 adwokatów, bezrobotnych beneficjentów LEX Gosiewski. Niech zatrudni ich ich guru Zbynio Ziobro. Ja korzystam z usług sprawdzonych adwokatów, często wykonujących zawód w kolejnym pokoleniu. Tylko oszołom bierze do soporawy obcego adwokata nie znanego na danym terenie.
    • crdi ... 03.06.14, 11:26
      Zdecydowanie lepszymi i bardziej skutecznymi adwokatami w sprawach rodzinnych są: adw. karina marzec, adw. Artur Augustynowicz, adw. mariusz sadowski czy adw. Łukasz Ostrowski. Są to osoby konkretne i szybkie w działaniu, nie powiązane z PRL!
    • andreew Re: Dobry prawnik od rozwodów. 19.12.18, 00:35
      Skontaktuj się z mecenasem Damianem Kuchtą. Przeprowadzał rozwód dla mojej znajomej z Łodzi i bardzo go chwaliła za rzetelność, wiedzę i korzystne poprowadzenie sprawy. Ceny przeprowadzenia rozwodu w Piotrkowie niestety nie znam, ale w mniej więcej będzie podobna jak u innych piotrkowskich adwokatów. damiankuchta.pl
      • kgb1932 Re: Dobry prawnik od rozwodów. 24.03.20, 18:20
        andreew napisał(a):

> Skontaktuj się z mecenasem Damianem Kuchtą. Przeprowadzał rozwód dla mojej znaj
        > omej z Łodzi i bardzo go chwaliła za rzetelność, wiedzę i korzystne poprowadzen
        > ie sprawy. Ceny przeprowadzenia rozwodu w Piotrkowie niestety nie znam, ale w m
        > niej więcej będzie podobna jak u innych piotrkowskich adwokatów. damiankuchta.pl
        Kuchtom dziękujemy.
    • malwina55 Re: Dobry prawnik od rozwodów. 26.03.19, 14:19
      Polecam Adwokat Annę Marie Burska z Łodzi. Dojeżdża na sprawy a jest o niebo lepsza niż Ci miejscowi. Moja sprawa została wybrana. Kontakt do niej tel. 664 365 410, www.adwokatweb.eu Lepszy adwokat z dużego miasta. Moja rada. Zwłaszcza iż odwołanie i tak jest do Sądu Apelacyjnego w Lodzi
      • newman132 Re: Dobry prawnik od rozwodów. 16.04.19, 17:48
        Kim jest niejaka adwokat Burska? Jakie ma doświadczenie zawodowe i tradycję prawniczą? Z rejestru adwokatów wynika, że ta Pani została wpisana na listę adwokatów ORA w Łodzi dopiero w 2013 r. a więc w czasach kiedy aplikacja adwokacka miała i ma"lipny" charakter. Do 2008 r. adwokatem nie zostawała żadna przypadkowa osoba np. usunięta dyscyplinarnie z Prokuratury czy Sądu, był egzamin adwokacki pisemny i ustny (nie żenujący test), listy wprowadzające od innych adwokatów - system listów wprowadzających istnieje np. w dyplomacji watykańskiej). Ostatni właściwy nabór na aplikację adwokacką odbył się w 2004 r. Nikczemnik Ziobro zniszczył adwokaturę , bo sam nigdy nie mógł zostać adwokatem. Tym samym zniszczył samorząd adwokacki i radcowski. Mamy bezrobotnych adwokatów i radcach po pseudo egzaminach adwokackich. Korzystajmy z usług prawdziwych adwokatów a nie przebierańców z innych korporacji czy osób , które skorzystały z LEX GOSIEWSKI! Piotrków Trybunalski to miasto o ponad 500 letniej tradycji parlamentarnej, siedziba Wielkiego Trybunału Koronnego. Każda osoba przy zdrowych zmysłach nie bierze do sprawy rozwodowej mało doświadczonego adwokata, bez żadnych kontaktów w terenie a tym bardzie z robotniczej Łodzi. Taki quasi adwokat może więcej zaszkodzić niż pomóc. Ewentualne apelacje do SA w Łodzi rzadko kiedy, tj,. mniej niż w 10 procentach przynoszą jakikolwiek pozytywny skutek dla strony. Przestańmy wciskać kit nieświadomym konsumentom. Nikt nie potrzebuje w Piotrkowie Tryb. czy Tomaszowie Maz. desantu niedoświadczonych i bezrobotnych adwokatów z Łodzi. Do rozodu polecamy: Adw. Marcina Mastalerza, Adw. Michała Jezierskiego, adw. Łukasza Ostrowskiego, adw. Karinę Marzec czy adw. Joannę Hozyasz.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka