14.06.09, 01:50
W kinie hawana w pomieszczeniu po dawnym "Speed"zie otworzono nowy bar. Są
nowi właściciele. Czy ktoś już był w tym barze? Co o nim sądzicie?
Obserwuj wątek
    • osoba.duchowna Re: Nowy bar 14.06.09, 22:17
      Ja nic nie sądzę, bo wystarcza mi wino mszalne w klimatyzowanym zaciszu plebanii.
    • tomazo1982 Re: Nowy bar 15.06.09, 10:01
      Bardzo gorąco polecam ten Pub o bardzo fajnej nazwie Legion. Dobre piwko można
      coś zjeść a nawet napić się coś mocniejszego a na koniec zagrać partyjkę bilarda
      na bardzo ładnym stole.
      Polecam
      • osoba.duchowna Re: Nowy bar 15.06.09, 14:03


        tomazo1982 napisał:

        > Bardzo gorąco polecam ten Pub o bardzo fajnej nazwie Legion. Dobre piwko można
        > coś zjeść a nawet napić się coś mocniejszego a na koniec zagrać partyjkę bilard
        > a
        > na bardzo ładnym stole.
        > Polecam

        A ja powtarzam: mnie wystarcza wino mszalne w klimatyzowanym zaciszu plebanii, a
        jeżeli chodzi o bilarda, to owszem, owszem, uprawiam. Ale z oczywistych względów
        - kieszonkowego.
        • piotrkowiankaanka Re: Nowy bar 16.06.09, 10:27
          Ten bar to tragedia, żadnego klimatu i pełno 13-latków...Choc duzy plus za miłą
          obsługę!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka