szubad 05.04.08, 12:58 czy "Szynka z komina" nie jest przypadkiem z pośladka kominiarza? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olo53 Re: Delicatessen 05.04.08, 18:48 Sie myli tylko raz, potem szynka.Delicatessen, wolal bym golonko:) Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Delicatessen 06.04.08, 09:40 Ciekawostka przyrodnicza, ja to znam jako "golonke", choc staram sie jedzac powstrzymywac fryzjerskie skojarzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
szubad Re: Delicatessen 06.04.08, 11:54 ale to chyba niemożliwe w przypadku golonki po irlandzku (o'golonka)? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kanuk Re: Delicatessen 06.04.08, 13:27 Golonka w delikatesach, to tylko wedzona ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
olo53 Re: Delicatessen 06.04.08, 19:14 Przy okazji czarne komedie sie oglada, ale niejadalne sa, dali wole swinie:) Odpowiedz Link Zgłoś
zielonamysz Re: Delicatessen 07.04.08, 08:33 Swinio pas - ten co go swinie pasą.. Nie na temat ale strasznie mi tu wpada kusor w jakis rezonans, Na moich plikach nie ma tego objawu.Czy wy tez to macie? Odpowiedz Link Zgłoś
lira_korbowa Re: Delicatessen 07.04.08, 09:58 Ależ! Świnio pas to krok taneczny, z jednoczesnym unoszeniem dwóch raciczek. PS. Istotnie, kursor pląsa. Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Delicatessen 07.04.08, 11:31 Pląsa kursor, zgadza sie. Z racji nowych opon czterosezonowych natomiast nie plasalam dzis na drodze przy uzyciu pojadu mechanicznego. Kociopląsoplusk - typowe zachowanie kota w wannnie w trakcie kąpieli Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: Delicatessen 08.04.08, 00:11 o tak, Pani Fiorciu, zdecydowanie, żeby kota wypląskać potrzebna jest wannna. Natomiast świniom już mówimy pas! Odpowiedz Link Zgłoś