Dodaj do ulubionych

Delicatessen

05.04.08, 12:58
czy "Szynka z komina" nie jest przypadkiem z pośladka kominiarza?
Obserwuj wątek
    • brezly Re: Delicatessen 05.04.08, 14:28
      A Komina to nie konkubina sapera?
      • olo53 Re: Delicatessen 05.04.08, 18:48
        Sie myli tylko raz, potem szynka.Delicatessen, wolal bym golonko:)
        • immanuela Re: Delicatessen 05.04.08, 22:43
          w życiu nie jadłam golonka!
          • brezly Re: Delicatessen 06.04.08, 09:40
            Ciekawostka przyrodnicza, ja to znam jako "golonke", choc staram sie jedzac
            powstrzymywac fryzjerskie skojarzenia.
            • szubad Re: Delicatessen 06.04.08, 11:54
              ale to chyba niemożliwe w przypadku golonki po irlandzku (o'golonka)? :-)
              • brezly Re: Delicatessen 06.04.08, 12:07
                Skin-hatka?
                • kanuk Re: Delicatessen 06.04.08, 13:27
                  Golonka w delikatesach, to tylko wedzona ;-)
                • szubad Re: Delicatessen 06.04.08, 18:04
                  znaczy skin-chętka? :-)
                  • olo53 Re: Delicatessen 06.04.08, 18:50
                    Nie wiecie co dobre, i niezdrowe:)
                    • olo53 Re: Delicatessen 06.04.08, 19:14
                      Przy okazji czarne komedie sie oglada, ale niejadalne sa, dali wole swinie:)
                      • immanuela Re: Delicatessen 06.04.08, 19:51
                        Salvator Dali?
                        • zielonamysz Re: Delicatessen 07.04.08, 08:33
                          Swinio pas - ten co go swinie pasą..

                          Nie na temat ale strasznie mi tu wpada kusor w jakis rezonans, Na moich
                          plikach nie ma tego objawu.Czy wy tez to macie?
                          • lira_korbowa Re: Delicatessen 07.04.08, 09:58
                            Ależ! Świnio pas to krok taneczny, z jednoczesnym unoszeniem dwóch
                            raciczek.
                            PS. Istotnie, kursor pląsa.
                            • millefiori Re: Delicatessen 07.04.08, 11:31
                              Pląsa kursor, zgadza sie. Z racji nowych opon czterosezonowych natomiast nie
                              plasalam dzis na drodze przy uzyciu pojadu mechanicznego.
                              Kociopląsoplusk - typowe zachowanie kota w wannnie w trakcie kąpieli
                              • immanuela Re: Delicatessen 08.04.08, 00:11
                                o tak, Pani Fiorciu, zdecydowanie, żeby kota wypląskać potrzebna jest wannna.
                                Natomiast świniom już mówimy pas!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka