Forum   michałowo

michałowo

(15 wyników)
  • Plan Imprezy dostepny tutaj: stowarzyszeniemichalow.blogspot.com/2009/09/dni-michaowa2009.html zapraszamy załącznik
  • im wieksza wiocha tym wiecej betonowego slumsu przyklad wyciecie skweru zieleni przy ratuszu w Białysmtoku powstal plac by wszyscy zule mogli sie pomiescic pijac piwo obok ptrzyszlego muzeum bimbru w \ratuszu
  • Czy ktoś wie dlaczego droga 61 jest zamknięta pomiędzy Michałowem Reginowem a Zegrzem i jest objazd przez Wieliszew?
  • "Inwestor" postawił na swoim. A czy to nie ta sama firma, która chce wepchnąć bloki na Piotrówkę? Mam nadzieję, że ktoś zajmie się dogłębnie tym tematem.
  • ....nie posiadając swojego auta. Czy poza dalekobieznymi jakieś Transludy tam docierają? Potrzebuję tam jechac w sobotę, zanim zamkną sklepy remontowo - budowlane.
  • Z ogromna radością sam bym taką babę uwiązał na łańcuchu i patrzył jak się zsycha bez wody.Takie traktowanie zwierząt jest podłością najwyższej próby i kary powinne być za to 1000 kroć większe.Jesteśmy odpowiedzielni za los naszych przyjaciół więc starajmy się dać im jak najwięcej a oni pięknie się odwdzięczą.Psa do dobrych ludzi;Babę na łańcuch!!!
  • bo już mam dość słuchania przez 10 godzin głośnej muzyki. Nawet przy "wiadomościach" musiałem zamknąć okna. Kto wydał pozwolenia by takie cudo ustawić w środku osiedla?, zmiszczono piekną trawę i nadszarpnięto nerwy emerytom.
  • taka ładna szatynka z piastowskiej. co o niej sądzicie? jest fajna? wiem,że rozstała się z mężem. zawsze mi się bardzo podobała i ja jej chyba też. jeśli ktoś ją zna niech napisze jaka jest. proszę bo ja się w niej kocham od wielu lat i dla mnie jest to ideał kobiety!! pozdrawiam.
  • "Z przebiegu kolonizacji puszcz można wnioskować, że na terenie gminy Michałowo (w obecnych granicach) w XVI, XVII i XVIII wieku osiedlała się ludność przede wszystkim białoruska, białorusko-litewska i północnoukraińska. Wszystkie wsie założone w Puszczy Jałowskiej są dziełem ludności, której korzenie tkwią we wsiach położonych w okolicach Wołkowyska. Polacy z Mazowsza którzy tu nielicznie przybywali, głównie jako służba dworska, ulegali szybkiej rusyfikacji." Itd. itd. www.michalo...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się