IP: *.cebit.com.pl / 217.17.38.* 08.08.04, 11:01
Witam,
mam prośbę, gdzie tanio kupię lustro firmy Dubiel Vitrumm model Helios poza
marketami budowlanymi w Warszawie(najlepszą do tej pory cenę widziałem w obi
ok.500zł).Z góry dziękuję za pomoc.
Obserwuj wątek
    • Gość: Małgo Re: lustro IP: *.cebit.com.pl / 217.17.38.* 08.08.04, 12:41
      Ja również jestem zainteresowana!!!
      • Gość: kryś Re: lustro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.04, 08:25
        Czy ktoś nam pomorze?
        • awk0 Re: lustro 10.08.04, 00:25
          W drodze na urlop do Zakopanego mozna podjechac do producenta...

          www.dubielvitrum.pl/kontakt/informacje_adresowe/
          duzzzoooo taniej
          • awk0 Re: lustro 10.08.04, 00:30
            Dopiero zobaczylem... wiekszosc w tym watku uzywa Cebitu...
            gdzie mieszkacie ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka