Gość: maja
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.12.04, 10:02
Witajcie! Jakis rok temu stalismy sie posiadaczami mieszkanka. Podczas jego
wykanczania zrezygnowalam z osobnego wc na rzecz garderoby. Owszem pomysl sie
sprawdzil, tylko dlaczego nie pomyslalam o zabudowaniu tego pomieszczenia jak
typowa garderobe tj. polkami od gory do dolu i przesuwanymi drzwiami
(technicznie bylo to mozliwe). W tej chwili decyzja tego typu wiaze sie z
wyburzeniem scianki i zamurowanim drzwi, ale chyba warto? jak sadzicie?
Jakich producentow takich systemow polecacie? Libella, Komandor, Indeco??? A
moze macie jakies swoje propozycje? W sumie najwazniejsza jest sensowna
zabudowa polkami, co do drzwi, wystarcza mi proste z jasnego drewna, plyty,
nie musza byc az takie "ciezkie" jakie proponuja w/w firmy.