Gość: balkony IP: *.chello.pl 19.06.05, 18:28 Witam. Moja wspolnota postanowila wyremontowac balkony. Moze ktos moglby polecic jakas firme. Blok ma 10 pieter i stoi w W-wie :-) Bede wdzieczna za jakies podpowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rikitikitak1 Re: remont balkonów, potrzebna firma 20.06.05, 08:04 chetnie podejme rozmowy w tym temacie ! prosze o kontakt na poczte gazety! Odpowiedz Link Zgłoś