Dodaj do ulubionych

podłączenie do prądu i wody na działce budowlanej?

IP: 87.207.191.* 05.05.06, 19:13
Jestem ciekaw ile kosztuje podłączenie do prądu.Kupiłem działkę (powiat
Grójecki)i zamierzam budować mały domek,ale najpierw muszą chyba jakiś
licznik założyć,tylko gdzie ? na słupie ?
To samo jest z podłączeniem wody,jak to się załatwia ?
Działka ma już media,więc tylko kwestia podłączenia się.
Byłbym wdzięczny za rady i porady :)
Obserwuj wątek
    • Gość: fragi Re: podłączenie do prądu i wody na działce budowl IP: *.zebyd.com.pl 05.05.06, 19:43
      Idzie się do dostawców prądu i wody. Tam wszystko wytłumaczą.
      • Gość: Michał Re: podłączenie do prądu i wody na działce budowl IP: 87.207.191.* 05.05.06, 19:46
        ale dzisiaj już nie zdążę a ciekawość męczy :)
    • Gość: ksmusik Koszty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 19:45
      Za prąd wydałem około 4tyś.
      Za podłączenie kanalizacji i wody trzeba wydać około 1tyś.
      Gaz podarowałem sobie jak dowiedziałem się jakie są koszty(około 13tyś- w
      zależności jaki jest piec).
      Tak więc uzbroić działke w media to duży koszt.
      • Gość: Michał Re: Koszty IP: 87.207.191.* 05.05.06, 19:47
        działka jest uzbrojona,chodzi tylko o założenie liczników,podłączenie się.
        • Gość: fragi Re: Koszty IP: *.zebyd.com.pl 05.05.06, 20:57
          Na wodzie się nie znam, jeśli chodzi o prąd, działka jest uzbrojona to płaci się
          ryczałtową opłatę przyłączeniową w zależności od przyłączanej mocy ok.100-120
          zł/kW. Poza tym trzeba zakupić na własny koszt skrzynkę rozdzielczą, pewnie
          ok.1000 zł. Dużo zależy od wymagań lokalnych, ale mniej więcej z takim kosztem
          trzeba się liczyc.
    • redudek Re: podłączenie do prądu i wody na działce budowl 06.05.06, 19:44
      up
    • redudek Re: podłączenie do prądu i wody na działce budowl 06.05.06, 19:45
      też mnie to interesuje.
    • Gość: zx Re: podłączenie do prądu i wody na działce budowl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.06, 09:02
      To zależy od wielu rzeczy: odległości, uzbrojenia itd.
      Mnie kosztowało:

      Woda + kanalizacja ok 60 m od budynku
      opłata w gminie 3000 zł
      reszta ok 17000 zł

      Prąd: ok 2400 zł

      Gaz: do skrzynki 2500 zł i jeszcze nie wiem ile będzie kosztować reszta :-(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka