Dodaj do ulubionych

gdzie kupić parkiet

20.02.03, 09:57
zdecydowałam się już że w nowym mieszkaniu położe parkiet dębowy, doradźcie
gdzie kupić parkiet, dodam, że mieszkam w warszawie a ceny są naprawdę w
niektórych miejscach wysokie, może jakaś wycieczka dalej...napiszcie gdzie i
za ile kupowaliście parkiet i co z położeniem, dzięki wielkie
Obserwuj wątek
    • Gość: Deli Re: gdzie kupić parkiet IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.03, 19:14
      Ja mam polozony parkiet od Zinczuka i jestem bardzo zadowolony i ceny nie sa
      wysokie. Zreszta sama sprawdz na www.zinczuk.com.pl , maja swoj sklep w
      Warszawie.pozdrawiam
    • Gość: Paula&Marcin Re: gdzie kupić parkiet IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.02.03, 19:01
      Czesc
      Właśnie kupiliśmy parkiet dębowy I klasa wymiary 22x20x560 90,95 zł. brutto za
      1 m kwadratowy + 200 zł. transport do Warszawy.
      Jest cudowny, dopiero co połozyliśmy go w mieszkaniu i pokryliśmy lakierem
      półmat (tylko taki jest teraz najmodniejszy i najładniejszy).
      Parkiet kupowaliśmy w Hajnówce tel. (0-85) 684-37-43, kom. 602-408-125 - prosić
      Panią OLGĘ (właścicielka)
      Jest to dość daleko bo aż pod granicą Białoruską ale za to sami robią te
      parkiety i exportują na całą Europę.
      Opłaca się do nich pojechać, oprowadzą po całej fabryczce, pokażą wszystko i
      doradzą wybór.
      Zachęcam do sprawdzenia, ja i paru moich znajomych już u nich kupiło i są
      bardzo zadowoleni.
      A jak chcecie zobaczyć jak wygląda po położeniu to zapraszam do nas.
      Paula & Marcin
      dagmira@poczta.hoga.pl
      • Gość: kasia Re: gdzie kupić parkiet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.03, 09:47
        I ja się przyłącze do zapytania.

        > Jest cudowny, dopiero co połozyliśmy go w mieszkaniu i pokryliśmy lakierem
        > półmat (tylko taki jest teraz najmodniejszy i najładniejszy).

        Czy możesz napisać jakiego lakieru użyliście (firma) i czym był malowany
        wałkiem czy pędzlem. Też mi chodzi o półmat.

        > A jak chcecie zobaczyć jak wygląda po położeniu to zapraszam do nas.
        > Paula & Marcin
        > dagmira@poczta.hoga.pl

        A jeśli wolno spytać gdzie mieszkasz?

        Pozdrawiam
      • Gość: bankroot Re: gdzie kupić parkiet IP: *.pekao.com.pl 25.02.03, 11:22
        jakoś dziwnie wąski ten parkiet ....

        bankroot
    • Gość: ktos Re: gdzie kupic´ parkiet IP: 217.11.144.* / 192.168.100.* 25.02.03, 13:56
      Witam jezeli interesuje cie parkiet debowy to moge ci pomoc wlasnie
      zajmuje sie sprowadzaniem parkietu z bieszczad i oferuje go taniej niz w
      sklepach wiec jezeli jestes zainteresowany to mozesz podac

      jaka klasa cie interesuje grubosc i wymiary oraz odcien

      A jest jeden tylko szczegul nie wystawiam rachunków

      W ofercie posadam inne rodzaje parkietu polskiego

      POZDRAWIAM
      • Gość: Małgosia Re: gdzie kupic´ parkiet IP: 212.69.77.* 25.02.03, 14:14
        A mnie interesuje parkiet jesionowy II lub III gat. Czy masz taki parkiet w
        swojej ofercie? Jak masz stronę internetową to podaj namiar. Proszę o
        informacje e-mail: sheeps@wp.pl
        • Gość: krysia25 Re: gdzie kupic´ parkiet IP: 126.17.58.* 03.03.03, 15:50
          Mnie też interesuje jesion.
          Gdybyś mógł powiedzieć, czy taki też sprowadzasz i ewentualnie w jakiej cenie,
          byłabym wdzięczna.
          pozdrawiam
          krysia25@gazeta.pl
      • melenka oferta parkiet 26.02.03, 23:35
        Witam i proszę o ofertę- interesuje mnie parkiet dość stabilny (dąb?), jak
        najdłuższy.
        A secundo-to jaką (prawdziwą) szerokość ma parkiet z Hajnówki?:)
        • Gość: Kosmosik Re: oferta parkiet IP: *.acn.waw.pl 14.03.03, 20:04
          A ja chciałabym się dowiedzieć ile mieszkając w Warszawie trzeba by jeszcze
          doliczyć do metra2 ceny parkietu (na cyklinowanie, lakierowanie itp.) Czy ktoś
          ma takie dane?
          • Gość: bankroot Re: oferta parkiet IP: *.pekao.com.pl 15.03.03, 09:29
            cena jak to przeważnie bywa jest związana z jakością roboty (jedna rzecz to
            ułożenie a druga wykończenie), ekipy posiadające porządny sprzęt z reguły licza
            sobie nieco więcej niż Pan Kazio (bez obrazy).
            Zaczyna się to od 40 zł za m2 w górę (z olistwowaniem)

            bankroot

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka